Sheng EN

Legendarne kostki sześcienne, których na próżno szukać w sieci. Sprawdzaj tę kategorię, a może akurat Tobie uda się trafić na dostawę? Produkt FI i FII ale także późniejsze modele z tradycyjnych trójek, do dzisiaj są wyszukiwane do konkurencji: najmniejszej ilości ruchów, czy układanie stopami.

Podkategorie

Kostki Sheng EN - pobudź swoją wyobraźnię

Firma Shen EN słynie z produkcji najciekawszych łamigłówek logicznych, które warto poznać i wciągnąć się w ich świat. Modele przeznaczone są zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów ze względu na zróżnicowany poziom trudności - tym samym prezentowane kostki z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom speedcubingu. Zatem jeśli szukasz niestandardowych rozrywek, to doskonale trafiłeś! 

Fantastyczne kostki i naklejki!

Kolekcja kostek to duma każdego speedcubera. Im lepsza jest ich jakość, tym większa szansa na utrzymanie ich w rewelacyjnym stanie nawet przez długie lata. Większość z nich swój kolor zawdzięcza naklejkom – te zaś bardzo łatwo się ścierają i ulegają zniszczeniom. Dlatego Sheng En, oprócz klasycznych kostek, ma również do zaoferowania naklejki. Pozwolą one odświeżyć wygląd każdej kostki! Będziesz mógł je układać do woli, nie martwiąc się, że stracą swoje kolory. Sheng En jest polecany ze względu na dobre opinie oraz wyjątkowo niskie ceny. Wiele oryginalnych naklejek mamy w ciągłej sprzedaży.

Kostki Sheng EN - stań się mistrzem speedcubingu

Speedcubing aktualnie stał się bardzo popularny. Jest to dyscyplina polegająca na jak  najszybszym ułożeniu popularnej i ponadczasowej Kostki Rubika bądź też podobnego rodzaju łamigłówek logicznych. Już dziś możesz stać się mistrzem speedcubingu i pokonywać kolejne wyzwania stawiane przez kostki i łamigłówki firmy Shen EN. Wszystkie modele cieszą się dużym zainteresowaniem i słyną z najwyższej jakości, starannego wykonania. Gładkie powierzchnie umożliwiają wykonywanie płynnych ruchów, dzięki czemu komfort rozgrywki jest utrzymany na najwyższym poziomie.