Klasyczne kostki podobne do Kostek Rubika oraz zupełnie nowe wyzwania – oto co do zaproponowania ma HeShu. W naszym zbiorze znajdziesz podstawowe kostki 3x3x3, które są odpowiednie dla początkujących.

Podkategorie

 • 3x3x3

  Kostka do układania Heshu 3x3x3

  Jeśli kolekcjonujesz różnokolorowe kostki, układanie których stanowi dla Ciebie najlepszą formę rozrywki lub relaksu, wśród nich nie powinno zabraknąć również Heshu 3x3x3. Ten produkt wyróżnia się na tle innych przede wszystkim wyjątkowo dużym rozmiarem. Jego masywność sprawia, że wygląda bardzo solidnie niezależnie od tego, czy pozostaje ustawiony np. na biurku, czy znajduje się w dłoniach. Trudno uzyskać przy układaniu oferowanej kostki zadowalające wyniki czasowe, ale nie została ona stworzona w celu ułatwiania bicia rekordów. To model niszowy, dość trudno dostępny, co sprawia, że wzbudza duże zainteresowanie wśród największych miłośników łamigłówek logicznych. Wśród swoich nabywców uchodzi za produkt wart swojej ceny i cieszący się dobrymi opiniami przede wszystkim ze względu na wysoką jakość jego wykonania przez producenta.

 • SpeedStacking

  Kubki Heshu Speedstacking

  Czy plastikowe kubki mogą służyć wyłącznie do spożywania z nich napojów? Okazuje się, że nie, czego najlepszym potwierdzeniem są artykuły Heshu Speedstacking. Produkowane z myślą o wykonywaniu z nich efektownych piramid – zarówno w celach rozrywkowych, jak i sportowych – stanowią świetną formę na doskonalenie nie tylko swoich umiejętności manualnych, ale też wyobraźni i umysłu. Tego rodzaju produkty cieszą się szczególną popularnością zwłaszcza w krajach azjatyckich, lecz w państwach z innych kontynentów także coraz częściej znajdują dla siebie miłośników, doceniających m.in. jakość ich wykonania i atrakcyjną w stosunku do niej cenę. Nic więc dziwnego, że kubki Heshu Speedstacking cieszą się bardzo dobrymi opiniami.

 • Zmiennokształtne

Wiele z nich to zmiennokształtne układanki, które zawsze będą miały do zaoferowania zupełnie nowe wyzwania. Dostępne w niskich, okazyjnych cenach – tylko w naszym sklepie internetowym.

Heshu - Pędź po własne rekordy w speedcubingu!

Dostępne w naszym sklepie kostki są precyzyjnie wykonane. Bardzo gładko się poruszają. Cechują się wytrzymałością, która sprawia, że nie pękają. Są lekkie, więc przyjemnie leżą w dłoniach i nie obciążają nadgarstków. Za ich pomocą możesz wypracować swoją zręczność i szybkość oraz popracować nad skupieniem. Oprócz kostek HeShu tworzy również kubeczki do speedstackingu. Firma cieszy się dobrą opinią wśród speedcuberów, a jej produkty będą stanowiły przyjemne, funkcjonalne uzupełnienie kolekcji. Dostępne w bardzo ciekawych, nietypowych wariantach i kolorach.