Wyjątkowa kostka, która może sprawić trudność nawet największym specjalistom speedcubingu. Mało znana, ale doceniana przez wszystkich wielbicieli szybkiego układania kostek, którzy mieli przyjemność dostać ją w swoje ręce – mowa o niezwykłej Armadillo Cube, nazywanej inaczej pancernikiem.

Armadillo Cube 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

Stanowi świetną alternatywę dla typowych kostek 3x3x3, to nowa zabawa i nowe wyzwania w niezwykle przyjemnym i estetycznym wydaniu. Jest bardzo wytrzymała i doskonale leży w rękach. Każdy z elementów porusza się gładko i przyjemnie. To czysta radość z układania!

Nowe wyzwania, nowe przyjemności

Specyficzne ułożenie elementów Armadillo Cube sprawia, że stanowi ona zupełnie nowe, świeże wyzwanie w świecie kostek 3x3x3. Możliwa do opanowania w zaledwie kilku krokach stanowi wyzwanie dla osób, którzy mają już doświadczenie w speedcubingu, jak i dla tych, które dopiero swoją przygodę zaczynają. 


Wysokość kostki to 56 mm, podobnie jak szerokość i głębokość. Kostka waży 108 g. Posiada aż 12 kolorów, a samo ułożenie kostki 3D może sprawić całkiem sporo kłopotów z ukończeniem jej, zwłaszcza kiedy chcemy bić swoje  i światowe rekordy! Dzięki zastosowaniu jakościowych materiałów jest bardzo przyjemna w dotyku i świetnie leży w dłoni. Funkcjonuje bez zarzutu,  nie będziesz miał żadnych problemów z szybkim przesuwaniem poszczególnych elementów. W razie potrzeby istnieje możliwość rozłożenia jej oraz nasmarowania. Kostka Armadillo Cube, ze względu na jakość wykonania, żywe kolory oraz gwarancję doskonałej zabawy, stanowi doskonały prezent dla osób w każdym wieku. Jej niewątpliwą zaletą jest m.in. oryginalny sposób rozwiązania układanki, wysokiej jakości materiały, użyte do jej stworzenia, a także optymalna cena.