Urlop od 25.05.2022-03.06.2022. Wszystkie przesyłki zamówione i opłacone do dnia 24.05.2022 do godziny 15.00, będą wysłane przed urlopem.  
Pozostałe przesyłki zostaną zrealizowane po urlopie. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.
Wyjątkowa kostka, która może sprawić trudność nawet największym specjalistom speedcubingu. Mało znana, ale doceniana przez wszystkich wielbicieli szybkiego układania kostek, którzy mieli przyjemność dostać ją w swoje ręce – mowa o niezwykłej Armadillo Cube, nazywanej inaczej pancernikiem.

Armadillo Cube W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

Stanowi świetną alternatywę dla typowych kostek 3x3x3, to nowa zabawa i nowe wyzwania w niezwykle przyjemnym i estetycznym wydaniu. Jest bardzo wytrzymała i doskonale leży w rękach. Każdy z elementów porusza się gładko i przyjemnie. To czysta radość z układania!

Nowe wyzwania, nowe przyjemności

Specyficzne ułożenie elementów Armadillo Cube sprawia, że stanowi ona zupełnie nowe, świeże wyzwanie w świecie kostek 3x3x3. Możliwa do opanowania w zaledwie kilku krokach stanowi wyzwanie dla osób, którzy mają już doświadczenie w speedcubingu, jak i dla tych, które dopiero swoją przygodę zaczynają. 


Wysokość kostki to 56 mm, podobnie jak szerokość i głębokość. Kostka waży 108 g. Posiada aż 12 kolorów, a samo ułożenie kostki 3D może sprawić całkiem sporo kłopotów z ukończeniem jej, zwłaszcza kiedy chcemy bić swoje  i światowe rekordy! Dzięki zastosowaniu jakościowych materiałów jest bardzo przyjemna w dotyku i świetnie leży w dłoni. Funkcjonuje bez zarzutu,  nie będziesz miał żadnych problemów z szybkim przesuwaniem poszczególnych elementów. W razie potrzeby istnieje możliwość rozłożenia jej oraz nasmarowania. Kostka Armadillo Cube, ze względu na jakość wykonania, żywe kolory oraz gwarancję doskonałej zabawy, stanowi doskonały prezent dla osób w każdym wieku. Jej niewątpliwą zaletą jest m.in. oryginalny sposób rozwiązania układanki, wysokiej jakości materiały, użyte do jej stworzenia, a także optymalna cena.