Magnetic Cube - Kostki magnetyczne

Kostka Rubika pojawiła się po raz pierwszy w Polsce w 1980 roku. Od tego czasu logiczna łamigłówka zrzeszyła liczne grono speedcuberów, którzy nieustannie poszerzają swoje umiejętności logicznego myślenia, a także manualne, chcąc pobić światowy rekord osiągnięty podczas zawodów speedcubingu w 2018 roku - kostka została bowiem ułożona w niecałe 4 sekundy. Ze względu na niesłabnącą popularność na rynku pojawiły się kostki Rubika magnetyczne, które pozwalają na jeszcze szybsze i co ważne - płynniejsze ułożenie. Nie mogło więc zabraknąć ich również w szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego. Jeśli więc szukasz magnetycznej kostki Rubika, wyróżniającej się wysoką jakością wykonania od renomowanych producentów, to trafiłeś w dobre miejsce. Jesteś gotowy na prawdziwą rewolucję? Koniecznie zapoznaj się z naszą aktualną ofertą! Najczęściej w naszym sklepie spotkasz inne nazwy własne tej znanej układanki: kostka sportowa, kostka logiczna, łamigłówka sportowa itp. Dzięki temu wiesz, że proponowany przez nas produkt, to coś więcej niż znany sześcian, to sportowy osprzęt dla najlepszych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 231 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 231 elementów

Dlaczego warto zainwestować w Magnetic Cube?

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym speedcuberem, czy miłośnikiem wymagających łamigłówek dopiero rozpoczynającym przygodę z układaniem kostki logicznej, Magnetic Cube Rubik z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta. Kostka opatentowana w 1976 roku przeszła niemałą metamorfozę, dzięki czemu osiągnięcie zamierzonego celu w postaci pobicia światowego rekordu w jej układaniu uchodzi za jeszcze większą przyjemność. Wyposażona w dodatkowe magnesy gwarantują stabilność, a zarazem stanowiące swoisty system pozycjonowania pozwalający na płynniejsze ustawienie w celu wykonania kolejnych zwrotów. Co więcej, kostki magnetyczne do speedcubingu zostały dostosowane przez producentów do potrzeb i oczekiwań układających - często mają mocniejszy rdzeń oraz odpowiednio zaprojektowany mechanizm, który wpływa na niezawodność produktu.

Kostka Rubika magnetyczna a umiejętności użytkownika

Jak zdążyliśmy wspomnieć, Magnetic Cube, czyli odświeżona wersja magicznej kostki, z pewnością sprosta oczekiwaniom nie tylko zawodowych speedcuberów, dla których wielogodzinne treningi stały się rutyną. Oryginalna łamigłówka świetnie sprawdzi się również wśród młodszych użytkowników, gotowych podjąć nowe wyzwanie w postaci rozgrywek czasowych z rówieśnikami bądź chcących rozwinąć czy usprawnić swoje umiejętności manualne oraz umysłowe. Warto wspomnieć, że dostępne u nas kostki magnetyczne oprócz usprawnionego systemu działania zostały również opatrzone przyjaznymi dla użytkownika naklejkami, które nie ulegają blaknięciu, jak to miały w zwyczaju łamigłówki w poprzednich latach. Spora część kostek magnetycznych jest też w wersji stickerless, a więc bez naklejek, a poszczególne ścianki mają standardowe kolory, uzyskane dzięki zastosowaniu kolorowego plastiku.