Jednym z najpopularniejszych producentów kostek do speedcubingu jest FangShi. Profesjonalna firma działa na rynku już od lat i zaskakuje coraz nowszymi pomysłami do układania i specyficznym feelingiem.

FangShi W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • 2x2x2

  Kostki do speedcubingu FangShi 2x2

  Chcesz utrzymać swój umysł w odpowiedniej formie, dlatego w wolnym czasie chętnie rozwiązujesz łamigłówki logiczne? W naszym sklepie na pewno znajdziesz więc takie, które będą stanowić dla Ciebie odpowiednie wyzwanie bez względu na to, od jak dawna zajmujesz się układaniem kostek. Wśród nich znalazły się m.in. FangShi 2x2 – artykuły zbierające dobre opinie wśród speedcuberów oraz dostępne w atrakcyjnej cenie. Charakteryzuje je ponadto wysoka jakość wykonania i trwałość wynikająca z zastosowania w procesie ich produkcji plastiku o właściwościach chroniących przed szybkim zużywaniem się kostek nawet w wyniku częstego i długotrwałego korzystania z nich w celu ponownego ułożenia.

 • 3x3x3

  Kostki do speedcubingu FangShi 3x3

  Rozwiązywanie łamigłówek logicznych to nie tylko dobra zabawa, ale też czynność bardzo korzystnie wpływająca na kondycję ludzkiego umysłu. Nic więc dziwnego, że stale przybywa osób, które decydują się sięgnąć m.in. po takie artykuły, jak kostki FangShi 3x3. W naszym sklepie można pozyskać je w przystępnej cenie, a zachęcają do tego przede wszystkim pochlebne opinie na ich temat, pochodzące zarówno od początkujących speedcuberów, jak i mających znacznie bogatsze doświadczenie. Produkty z opisywanej grupy nie należą do najtrudniejszych, jeśli chodzi o poziom trudności w ich ułożeniu, co sprawia, że łatwo znajdują dla siebie nabywców, szczególnie wśród osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z układaniem kostek.  

 • Megaminx

  Kostki do speedcubingu FangShi Megaminx

  Łamigłówki logiczne w formie wielokolorowych kostek do układania wciąż zyskują na popularności, do czego przyczynia się m.in. możliwość pozyskania ich w atrakcyjnej cenie, a także dobre opinie na temat takiego sposobu spędzania wolnego czasu i ćwiczenia własnego umysłu. Jeżeli więc chcesz dołączyć do grona speedcuberów lub należysz do niego już od dawna, a jesteś tutaj, ponieważ poszukujesz nowych wyzwań, polecamy Ci artykuły FangShi Megaminx. Na tle pozostałych kostek wyróżniają się one zwłaszcza dość dużymi rogami, a jednocześnie mniejszymi, niż to zazwyczaj bywa, elementami krawędziowymi.

 • Naklejki
 • Zmiennokształtne

W ofercie firmy znajdują się zarówno modele, które przypominają sławną kostkę Rubika, jak i nowe, innowacyjne modele. Każdy z nich cechuje niezwykła jakość i niesie ze sobą przyjemność związaną z układaniem i możliwością pobijania kolejnych rekordów. Kostki te są niezwykle ładne i przyjemne dla oka. Stanowią wspaniały dodatek do każdej kolekcji. FangShi jest szczególnie rozpoznawalną i cenioną firmą za swoje specjalistyczne kostki 2x2x2 oraz 3x3x3.

Gotowy na nowe wyzwania?

FangShi otwiera przed wszystkimi speedcuberami świat nowych możliwości. Umyka zupełnym klasykom i pozwala zwrócić uwagę na nowe rozwiązania. Wśród kostek 3D możemy zobaczyć nie tylko klasyczne, kwadratowe kształty, ale również niezwykłe megaminxy oraz kostki zmiennokształtne. W ofercie odnajdą się zarówno starzy wyjadacze speedcubingu, jak                  i nowicjusze. Cieszą oczy swoją estetyką, zachwycając różnorodnymi kolorami zarówno samych kostek, jak i podstawy. Dzięki temu możesz wybrać taką, która naprawdę Ci się podoba i odpowiada Twoim gustom. Koski zachowują swój niesamowity wygląd przez długi czas, kolory nie blakną i nie ścierają się. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością użytych do ich produkcji materiałów oraz samym wykonaniem. Poruszają się bardzo płynnie i nie zacinają się podczas układania, a w razie potrzeby zawsze można je nasmarować.