Jednym z najpopularniejszych producentów kostek do speedcubingu jest FangShi. Profesjonalna firma działa na rynku już od lat i zaskakuje coraz nowszymi pomysłami do układania i specyficznym feelingiem.

FangShi 

W tej kategorii nie ma produktów.

W ofercie firmy znajdują się zarówno modele, które przypominają sławną kostkę Rubika, jak i nowe, innowacyjne modele. Każdy z nich cechuje niezwykła jakość i niesie ze sobą przyjemność związaną z układaniem i możliwością pobijania kolejnych rekordów. Kostki te są niezwykle ładne i przyjemne dla oka. Stanowią wspaniały dodatek do każdej kolekcji. FangShi jest szczególnie rozpoznawalną i cenioną firmą za swoje specjalistyczne kostki 2x2x2 oraz 3x3x3.

Gotowy na nowe wyzwania?

FangShi otwiera przed wszystkimi speedcuberami świat nowych możliwości. Umyka zupełnym klasykom i pozwala zwrócić uwagę na nowe rozwiązania. Wśród kostek 3D możemy zobaczyć nie tylko klasyczne, kwadratowe kształty, ale również niezwykłe megaminxy oraz kostki zmiennokształtne. W ofercie odnajdą się zarówno starzy wyjadacze speedcubingu, jak                  i nowicjusze. Cieszą oczy swoją estetyką, zachwycając różnorodnymi kolorami zarówno samych kostek, jak i podstawy. Dzięki temu możesz wybrać taką, która naprawdę Ci się podoba i odpowiada Twoim gustom. Koski zachowują swój niesamowity wygląd przez długi czas, kolory nie blakną i nie ścierają się. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością użytych do ich produkcji materiałów oraz samym wykonaniem. Poruszają się bardzo płynnie i nie zacinają się podczas układania, a w razie potrzeby zawsze można je nasmarować.