Ayi

Jesteś doświadczonym speedcuberem? A może dopiero zamierzasz rozpocząć swoją przygodę? Bez względu na to Ayi przygotował dla Ciebie zbiór ciekawych, zmiennokształtnych kostek, które zapewnią długą zabawę na wiele godzin. Postawią przed Tobą zupełnie nowe wyzwania, a wraz z nimi nowe rekordy, które będziesz mógł pobić.

Podkategorie

Ayi cieszy się bardzo dobrą opinią wśród wszystkich wielbicieli kostek. Ich bardzo dobra jakość wykonania sprawi, że kostka będzie stanowić piękny i trwały dodatek do kolekcji. U nas wszystkie najnowsze egzemplarze pojawiają się w rozsądnej cenie!

Ayi - Twoja radość ze speedcubingu!

Zachwycające kolory, piękne naklejki – czego więcej można chcieć od kostek? Może jedynie szybkości! By zawsze bardzo gładko poruszały się, nie zacinały i dobrze trzymały się w dłoniach. Wszystko to mogą zapewnić Ci kostki Ayi! Już nigdy więcej nie stracisz cennych sekund, tylko dlatego, że wybrany przez Ciebie produkt źle się spisuje. Postaw na najwyższą jakość i zaufaną firmę! W swojej ofercie mamy do zaproponowania nowe, innowacyjne kostki, które odbiegają od typowych Kostek Rubika.

Ciekawe rozwiązania sprawiają, że Twój umysł będzie musiał znów zacząć pracować na najwyższych obrotach, by odszukać odpowiedni schemat, według którego można je ułożyć! Bardzo interesującym projektem jest kostka, na którą sam możesz dobrać i nakleić kolory dokładnie takie, jakie chcesz. Przebieraj w przeróżnych ofertach i ciesz się niezwykle okazyjnymi cenami.
Większość modeli od Ayi to modyfikacje kostek sześciennych, co powoduje że kręcenie nimi nie jest aż tak łatwe, jak np. zwykłą kostką 3x3x3.