Kostki Cube Twist

Cube Twist to producent znany i cieszący się dobrą opinią wśród speedcuberów z całego świata. Ta wiodąca na rynku prym marka zyskała uznanie wśród zawodowych graczy dzięki produktom wykonanym z materiałów odpornych na uszkodzenia. Płynne mechanizmy i ergonomiczne kształty to cechy kostek logicznych sygnowanych logiem Cube Twist. Gadżety pochodzące z fabryki Cube Twist są często widywane w rękach tych zawodników, którzy lubią niebanalne rozwiązania.

Wysoka jakość gwarancją satysfakcji

Wszystkie kostki Cube Twist charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, oddając w ich ręce niezwykle przyjemne w użyciu łamigłówki. Wytrzymały, przyjemny w dotyku plastik zaskoczy niejednego amatora speedcubingu. Kostki logiczne od Cube Twist będą towarzyszyć Ci w intensywnej zabawie, przez wiele lat i to niezależnie od Twojego wieku. Ta popularna marka posiada w swojej ofercie kostki 3x3x3, układanki SQ-1 oraz produkty zmiennokształtne.

Układanki 3x3x3 i SQ-1

Jednym z najbardziej popularnych produktów marki Cube Twist jest legendarny 3x3x3 Bermuda House w białej wersji kolorystycznej. Konstrukcja kostki, przypominająca kształtem dom, oparta jest na tradycyjnym krzyżaku 3x3x3. Jest to prawdziwe wyzwanie dla początkujących amatorów łamigłówek. Jeżeli tradycyjne kostki znudziły Ci się, zwróć uwagę na układanki SQ-1. Cube Twist SQ-1 Biała posiada śruby regulacyjne, ułatwiające dopasowanie mechanizmu kostki do potrzeb użytkownika.

Łamigłówki zmiennokształtne

Jesteś doświadczonym speedcuberem? Podejmij wyzwanie Cube Twist i zmierz się z kostką 3x3x5 Mirror Silver. Produkt ten uważany jest za jeden z najtrudniejszych mirrorów dostępnych na rynku. Układanka kręci się dosyć płynnie, a jej bryła wykonana jest z dużą dokładnością. Dobra jakość łamigłówki, połączona z optymalną ceną, wpłynęła na wysoką ocenę tego stylowego mirrora.