Maru


Specjalistyczne kostki do speedcubingu w najlepszym, najbardziej jakościowym wydaniu to kwintesencja tego, czym zajmuje się Maru. Producent cieszy się niezwykłym zaufaniem wśród speedcuberów oraz rewelacyjnymi opiniami. W naszej ofercie znajdziesz zarówno jego klasyczne kostki 3x3x3, podobne do sławnych kostek Rubika, jak i większe wersje 4x4x4 dla bardziej zaawansowanych wielbicieli tego sportu.

Posiadamy również osprzęt, który pomoże zatroszczyć się o dobrą kondycję Twojej kolekcji. To połączenie dobrej zabawy z pełną funkcjonalnością. Maru pozwoli Ci rozwinąć swoją pasję!

Maru - Rozwiń swoje hobby!

W ofercie Maru znajdują się tradycyjne, cenione przez wszystkich kostki, jak i cały zestaw narzędzi, który pomoże Ci o nie zadbać. Utrzymanie kostek w dobrej kondycji oraz troska o ich stałą konserwację sprawią, że zachowają one swój piękny wygląd oraz sprawność na długie lata! Dzięki temu Twoja kolekcja będzie zawsze zachwycała i nigdy Cię nie zawiedzie. Możliwość regulowania kostek wpływa na bardzo dobrą jakość – nie będziesz musiał przejmować się tym, że poruszają się one zbyt lekko lub zbyt opornie.

Dopasuj je w pełni do swoich preferencji i potrzeb! Mamy również do zaoferowania bogatą paletę kolorów z dostępnych modeli – wybierz te, które najbardziej Ci się podobają. Nie blakną, poruszają się płynnie, a plastik nie łamie się w dłoniach, ponieważ jest najlepszej jakości. Co więcej, kostki dostępne są w naprawdę okazyjnych i niskich cenach – tylko w naszym sklepie internetowym!
Kostki od Maru, przeznaczone są głównie do początkujących układaczy.