Z-Stickers

Speedcubing to nie tylko wygodne układanie kostek, ale również dbałość o ich wygląd oraz wyrazistość. Porządna kolekcja zawsze cieszy się bogatymi kolorami oraz wzorami. Najpopularniejszym sposobem na udekorowanie kostki są specjalne naklejki.

Podkategorie

Nie jest to wyłącznie kwestia wyglądu – podczas układania ważne jest, żeby kolory były żywe, aby szybko je zauważyć i dopasować. Dlatego Z-Stickers przygotował pełną paletę naklejek na kostki!

Zawsze piękne kostki

Z-Stickers to dobrze trzymające się naklejki. Możesz je wykorzystać do odświeżenia wyglądu swoich kostek bądź nadania im zupełnie nowego charakteru. Bardzo dobrze trzymają się  powierzchni kostek. Warto jednak wcześniej odtłuścić kostkę za pomocą preparatu IPA, który jest dostępny w naszym sklepie. Kostki te są wytrzymałe na zadzieranie zewnętrznych krawędzi. Dzięki temu pomogą zachować Twoim kostkom świeży wygląd przez długie lata. Firma cieszy się najwyższymi opiniami ze względu na połączenie wysokiej jakości z niską ceną. Odnowienie Twoich kostek nie będzie Cię wiele kosztować!