Cyclone Boys Pyraminx

Wbrew pozorom speedcubing nie jest nową dyscypliną. Pierwsze mistrzostwa w układaniu kostek na czas odbyły się 1982 roku w Budapeszcie. Jeśli równie jak my jesteś zafascynowany logicznymi łamigłówkami, to na SpeedCube.pl z pewnością znajdziesz asortyment, który sprosta Twoim oczekiwaniom. W ofercie mamy zarówno kostki o tradycyjnych wymiarach, jak i te, bardziej wymagające. Dużą popularnością cieszą się bez wątpienia kostki Cyclone Boys Pyraminx dostępne w naszym sklepie internetowym w niezwykle przystępnej cenie, tym samym mieszcząc się w każdym budżecie. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zabawa i samorozwój, czyli co kryje w sobie Cyclone Boys Pyraminx?

Cyclone Boys Pyraminx kształtem przypomina egipską piramidę. Każda ze ścianek do ułożenia składa się natomiast z mniejszych, różnokolorowych trójkątów. Można by z łatwością stwierdzić, że dostępna w naszym sklepie internetowym kostka to przede wszystkim doskonała forma treningu dla doświadczonych speedcuberów. Niemniej model również świetnie spełni się w formie zabawy czy chwili relaksu dla początkujących miłośników układania kostki na czas. Pozwoli nie tylko na oczyszczenie umysłu, ale także samorozwój, stanowiąc swoiste wyzwanie dla użytkownika zarówno umysłowe, jak i manualne.

Cyclone Boys Pyraminx w asortymencie SpeedCube.pl

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz niezwykle barwne modele kostki Cyclone Boys Pyraminx, które wyróżniają się bezkonkurencyjną ceną, a także wysoką jakością wykonania. Szczególnie polecamy Cyclone Boys Pyraminx v2, która budową przypomina MoYu. Co więcej, została wyposażona w płynną pyrkę oraz dużego floriana. Jeśli jednak interesują Cię klasyczne rozwiązania, to z pewnością kostka Cyclone Boys Pyraminx dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych sprosta Twoim oczekiwaniom. Wyróżniająca się świetną konstrukcją oraz przystępnym wizualnie plastikiem bazowym zmieści się w każdym budżecie. Poznaj wszystkie modele z naszej oferty cieszące się doskonałymi opiniami.