Z-Cube

Jesteś początkującym speedcuberem i stawiasz pierwsze kroki w tym sporcie? A może zjadłeś już zęby na speedcubingu i poszukujesz nowych wyzwań? W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz ogromny wybór kostek sześciennych i innych układanek przestrzennych, pochodzących z kolekcji znanych i renomowanych producentów - jednym z nich jest firma Z-Cube oferująca szereg produktów skierowanych zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczy. 

Ogromny wybór układanek o różnych stopniach trudności

W ofercie marki Z-Cube znajdziesz nie tylko tradycyjne kostki sześcienne, ale również designerskie modele z serii Megaminx, łamigłówki w kształcie piramidki (Pyraminx) oraz kostki zmiennokształtne z naklejkami z włókna węglowego, będące prawdziwą gratką dla miłośników nietypowych gadżetów. W asortymencie producenta nie mogło zabraknąć również wysokiej jakości mat w różnych wersjach kolorystycznych, w tym modeli dedykowanych popularnym grom komputerowym, takim jak League of Legends, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród speecuberów na całym świecie. Każdy z produktów tworzonych przez markę Z-Cube cieszy się świetnymi opiniami ze względu na jakość wykonania, zastosowane mechanizmy oraz komfort użytkowania - oferowane przez firmę układanki są odporne na uszkodzenia mechaniczne i perfekcyjnie dopasowują się do dłoni. 

Profesjonalne kostki i sprzęt do speedstackingu na wyciągnięcie ręki!

Z-Cube to marka znana speedcuberom na całym świecie - różnorodność produktów to jeden z wielu atutów oferowanych przez producenta modeli. Układanki dostępne w naszym sklepie są szybkie, płynnie się układają i wyróżniają oryginalną kolorystyką - nie bez znaczenia jest również ich staranne wykonanie z wysokiej jakości plastiku, który nie pęka i świetnie sprawdza się w każdych warunkach. W ofercie sklepu speedcube.pl znajdziesz również kolorowe naklejki z folią transferową, dzięki którym spersonalizujesz wybraną kostkę - możesz również skorzystać z opcji smarowania układanki smarem silikonowym SpeedCube Professional. Napisz nam o tym w wiadomości dla sprzedającego.