Lefun Pyraminx

Tradycyjny “sześcian” nie kryje przed Tobą tajemnic? Chętnie poszerzasz dotychczas nabyte umiejętności, stawiając przed sobą kolejne wyzwania? W takim razie doskonale się składa, gdyż w naszym sklepie internetowy z pewnością znajdziesz to czego szukasz, w szczególności, jeśli jesteś miłośnikiem logicznych układanek. W asortymencie umieściliśmy nie tylko kostki logiczne o wysokim stopniu zaawansowania. Oprócz nich posiadamy również ciekawe pozycje nie do podrobienia, takie jak Lefun Pyraminx. W poniższej kategorii znajdziesz niejeden model, który zachwyca swoją starannie wykonaną konstrukcją.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Dlaczego warto sięgnąć po Lefun Pyraminx?

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie Lefun Pyraminx powinien wzbudzić Twoje zainteresowanie? Odpowiedź jest banalnie prosta! Przede wszystkim pozwoli Ci to wprowadzić nieco powiewu świeżości do codziennych treningów. Oprócz tego będziesz mógł zadbać o swoją kreatywność oraz umiejętność myślenia przestrzennego. Wszystko za sprawą nietypowej konstrukcji łamigłówki, która jak sama nazwa wskazuje, przypomina egipską piramidę. Zaprezentowana po raz pierwszy w 1981 roku cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno wśród początkujących, jak i zaprawionych w bojach weteranów speedcubingu.

Lefun Pyraminx - świetne uzupełnienie kolekcji miłośnika łamigłówek

Nie bez powodu Lefun Pyraminx jest uznawana za dobre uzupełnienie kolekcji zapalonego miłośnika speedcubingu. Łamigłówka stanowczo się wyróżnia na tle pozostałych układanek. Pomimo że kostki Lefun Pyraminx uchodzą za jedne z najprostszych do ułożenia ze względu na swój nieoczywisty kształt, wymagają od układającego wprowadzenia drobnych zmian we wcześniej opracowanej strategii. Jednak mimo tego ułożenie łamigłówki sprawia naprawdę wiele frajdy. A to dzięki przemyślanemu mechanizmowi wewnętrznemu, który pozwala na wykonanie płynnych i zarazem szybkich ruchów. Lefun Pyraminx z pewnością sprosta oczekiwaniom zainteresowanych światem speedcubingu. Układanka śmiało sprawdzi się jako drobny i – co więcej – atrakcyjny cenowo upominek.