Cyclone Boys Skewb

Lubisz łamigłówki? W dzieciństwie chętnie układałeś Kostkę Rubika niczym prawdziwy zawodowiec? Jeśli tak, to asortyment naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Znajdziesz u nas zarówno tradycyjne, a zarazem idealne dla początkujących speedcuberów modele o wymiarach 2x2x2 czy 3x3x3, jak i wymagające nadzwyczajnych umiejętności manualnych oraz logicznego myślenia. Niemniej ciekawą propozycją jest również kostka Cyclone Boys Skewb dostępna w niepodważalnie świetniej cenie, ciesząca się dobrymi opiniami wśród naszych klientów. Zastanawiasz się, dlaczego warto zamówić Cyclone Boys Skweb właśnie u nas? Śpieszymy z odpowiedzią!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Wyjątkowość kostek Cyclone Boys Skweb

Wbrew pozorom kostka Cyclone Boys Skweb cieszy się ogromną popularnością, a proces jej układania stanowi jedną z oficjalnych konkurencji podczas zawodów speedcubingowych. Oczywiście w porównaniu do tradycyjnej kostki 3x3x3 Skweb jest nieco trudniejszą łamigłówką ze względu na charakterystyczną formę konstrukcji. W Cyclone Boys Skweb obracają się przede wszystkim narożniki, ale tym samym proces ten powoduje poruszanie się środkowych części ścian. Ułożenie takowej kostki wymaga nie tylko ogromnej cierpliwości, ale także wprawy, umiejętności oraz logicznego myślenia. Jeśli więc kochasz niekonwencjonalne wyzwanie, jedno z nich znajduje się bezpośrednio przed Tobą.

Zamów Cyclone Boys Skweb w naszym sklepie internetowym!

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, nasz sklep internetowy wyróżnia się różnorodnym asortymentem, dzięki czemu każdy znajdzie u nas idealną łamigłówkę dla siebie. Oczywiście w ofercie nie mogło również zabraknąć Cyclone Boys Skweb, a przede wszystkim kolorowego modelu Magnetic, który ukazał się w marcu 2018 roku. Kostka wyróżnia się nie tylko wybitną jakością wykonania oraz dbałością o szczegóły, ale także została wyposażona w pogrubione narożniki, dzięki którym można uzyskać lepszy chwyt przekładający się również na finalne wyniki podczas treningów bądź zawodów.