Czy na tak ugruntowanym rynku jakim jest speedcubing, można jeszcze wnieść coś nowego? Kostki MsCUBE pokazuje, że tak i to naprawdę w piękny sposób.

MsCUBE 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

Kostki MsCUBE - Twoja wyobraźnia to ogarnie?

Najlepsze kostki, najlepsze materiały użyte do tworzenia tych arcydzieł speedcubingu. Czym wyróżniają się łamigłówki tego producenta? Najbardziej zaawansowana technologia, którą mogą pochwalić się tylko najwięksi producenci sprzętu do speedcubingu.

Kosmiczna jakość kostek!

Kolekcja kostek to podstawa dla każdego zawodnika speedcubingu. Im wyższa jest ich jakość, tym większa szansa na zachowanie ich w rewelacyjnym stanie przez wiele lat. Od kilku lat najczęściej sprzedawane są kostki na kolorowym plastiku. Dotyczy to nie tylko łamigłówek sześciennych. 

Kostki magnetyczne - zostań mistrzem speedcubingu

Speedcubing aktualnie stał się bardzo popularny. Jest to dyscyplina polegająca na jak  najszybszym ułożeniu popularnej i ponadczasowej Kostki Rubika bądź też podobnego rodzaju łamigłówek logicznych. Jeżeli dotarłeś na tą stronę, to znaczy, że już wiesz dlaczego wybrać kostki magnetyczne. Producent MsCUBE świetnie przygotował swoje produkty pod tym względem. Nie zawiedziesz się na produktach tej firmy.