3x3x3

Logiczna układanka w formacie 3x3x3 to podstawowy element wyposażenia każdego speedcubera niezależnie od jego umiejętności. Stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie speedcubingu, jak i doświadczonych zawodników, codziennie pracujących na swój sukces. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości kostki logicznej, to nie mogłeś lepiej trafić. W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl znajdziesz układanki MsCUBE 3x3, które świetnie sprawdzą w roli stymulatora myślenia przestrzennego, jak również w postaci narzędzia do wielogodzinnych treningów, podczas których wzniesiesz swoje umiejętności manualne na zupełnie inny poziom.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

MsCUBE 3x3 - powiew świeżości w świecie speedcubingu

MsCube to jeden z najnowszych, a zarazem szanowanych producentów kostek do speedcubingu. Jego produkty wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także niepodważalną estetyką wykonania, a jego najnowsza propozycja, czyli kostka MsCube 3x3, wprowadza swoisty powiew świeżości do świata speedcubingu. Wbrew pozorom nie jest jedynie ulepszoną kopią dotychczas zastosowanych patentów. Kostka MsCube 3x3 jest pierwszą układanką logiczną, w której producent zastosował najwyższą technologię. Niezwykle lekka, ważąca niespełna 77g, wyposażona w magnetyczny system pozycjonowania oraz wewnętrzny system regulacji napięcia sprężyn z pięciopoziomowym systemem regulacji pozwoli Ci na wykonywanie jeszcze dokładniejszych, szybszych ruchów, skutecznie poprawiając Twoje wyniki.

Zestawy MsCUBE 3x3 - z myślą o pasjonatach speedcubingu

W SpeedCube.pl doskonale wiemy, jak ważna jest wysoka jakość wykonania układanek wykorzystywanych przez speedcuberów, dlatego w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć najnowszej kostki MsCube 3x3, która pozwoli Ci na wykonanie precyzyjnych ruchów. Ponadto oferujemy korzystne cenowo zestawy, w których znajdziesz nie tylko niezwykle lekką kostkę MsCube 3x3, ale także: profesjonalny woreczek, który ochronią ją przed zabrudzeniem lub ewentualnymi uszkodzeniami, dodatkowe sprężynki, osprzęt oraz kartę autentyczności. Oferowane przez nas zestawy cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród klientów, a przede wszystkim świetną opinią!