Kostka Xiaomi GiiKER M3 3x3x3 Magnetyczna Czarna

YP-SKU:3011427

Nowy produkt

Pierwszy magnetyczny GiiKER

Więcej szczegółów


Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


Brak w magazynie
Najbliższa wysyłka już za

Wymiary

Wysokość56,5 mm
Szerokość56,5 mm
Głębokość56,5 mm
Waga99 g

Premiera: Październik 2018

Co wyróżnia kostkę rubika od Xiaomi Giiker M3 3x3x3:

1. Jedna z tańszych kostek magnetycznych na rynku
2. Kręci się świetnie
3. Posiada śruby regulacyjne
4. Magnetyczny system pozycjonowania przy użyciu 48 silnych magnesów
5. Odcienie poszczególnych ścian typ: standardowa
6. Siła magnesów dosyć duża, co ułatwia dokręcanie
7. Ocena produktu: 9.1/10

Do celów informacyjnych użyliśmy kilku grafik Xiaomi,
które dokładnie pokazują poszczególne części kostki.

Magnesy w układance są przyklejone do ścian poszczególnych części.
Rzucanie nią może spowodować uszkodzenie, polegające na odczepieniu się magnesów.

Kostka rubika Xiaomi GiiKER M3 3x3x3 Magnetyczna Czarna


Pierwszy magnetyczny GiiKER. Zachęci wysoką jakością wykonania i jednocześnie niską ceną. Sprawdź, jakie wyróżniki prezentuje kostka rubika Xiaomi Giiker!

Pierwsza taka na rynku kostka magnetyczna


Kostka rubika Xiaomi Giiker M3 miała swoją premierę w październiku 2018 roku. Jest to jedna z kostek magnetycznych, które odznaczają się zdecydowanie niższą ceną od swoich konkurentek. Jednocześnie została ona wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada magnetyczny system pozycjonowania złożony z aż 48 magnesów przymocowanych do ścianek kostki. Siła zastosowanych magnesów jest dobrze dobrana, dzięki czemu układanie jest niezwykle łatwe, szybkie i przyjemne.

Oferowany produkt posiada śruby regulacyjne, które pozwalają na dostosowanie produktu do swoich potrzeb. Płynność ruchów jest bardzo duża, dlatego kostka jest dosyć często wybieraną kostką magnetyczną przez speedcuberów. Szczególnie, że jest ona dopuszczona w oficjalnych zawodach WCA.

Uwaga! System magnetyczny jest przymocowany do ścianek kostki. Nieumiejętne korzystanie z produktu - rzucanie nim - może spowodować uszkodzenia.

Xiaomi kostka rubika - Wygląd, który przyciąga uwagę


Oferowany produkt jest skonstruowany
na czarnej bazie plastiku z dobrze kontrastującymi naklejkami. Aby każdy klient mógł dokładnie sprawdzić, jak wyglądają poszczególne elementy, wykorzystaliśmy kilka grafik producenta do wglądu w sekcji graficznej.

Jeśli zdecydujesz się na zakup, otrzymasz od nas komplet - kostkę rubika xiaomi Giiker M3 3x3x3 - kostkę magnetyczną wraz opakowaniem od producenta.

Oferowane kostki są nowe. Otrzymasz je złożone. Jeśli chcesz, możemy na Twoją prośbę nasmarować kostkę specjalistycznym smarem dla profesjonalistów, który sprawi, że pierwsze działania z kostką będą pełne płynnych i przyjemnych ruchów.

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Nie wiesz, który model będzie dla ciebie odpowiedni? Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem speedcubingu, napisz do nas, a pomożemy Ci w wyborze odpowiednich produktów odpowiadających na Twoje potrzeby.

Kostka dopuszczona do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA

Napisz opinię

Kostka Xiaomi GiiKER M3 3x3x3 Magnetyczna Czarna

Kostka Xiaomi GiiKER M3 3x3x3 Magnetyczna Czarna

Pierwszy magnetyczny GiiKER

30 innych produktów w tej samej kategorii: