Kubki Speed Stacks Shorties White

SS-SHORT-WH-2927

Nowy produkt

Kubki te zostały specjalnie zaprojektowane do speedstackingu(sportstackingu).
Piękne żywe kolory, świetne
wykonanie i wzornictwo.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


Ostatnie sztuki
Najbliższa wysyłka już za

84,99 zł

Wymiary

Wysokość62 mm
Waga220 g
Średnica dolna48 mm
Średnica górna66 mm

Premiera kubeczków Shorties: Grudzień 2020

Kolor kubków "żywy" żółty w komplecie z chwytakiem - prezentują się świetnie. Tak jak wszystkie produkty od Speed Stacks charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem.

To właśnie dla kubków została stworzona Stackmata
przez firmę Speed Stacks. Podobnie jest z timerem na każdym produkcie marki Speedstacks jest logo z kubkami.

Czym wyróżniają się kubki Shorties od Speed Stacks:

1. Bardzo dobrze wykonane
2. Produkty Speed Stacks, jako jedyne są dopuszczone do oficjalnych zawodów

3. Ciekawa
 kolorystyka
4.
Wyraźne i niepowtarzalne wzornictwo
5. Ocena produktu: 9.2/10

Kubki Speed Stacks Shorties

Jesteś fanem speedstackingu? A może dopiero zaczynasz przygodę z tą ciekawą konkurencją? Kubki Speed Stacks są zaprojektowane tak, by dobrze układały się rękach zarówno zaawansowanych, jak i początkujących graczy. Wybierz produkty najwyższej jakości i pobij rekord w speedstackingu!

Kubki do speedstackingu - wysoka jakość i dobra cena

Speedstacking to konkurencja, która zdobywa coraz większe zainteresowanie wśród młodszych, jak i starszych osób. Konkurencja polega na układaniu figur z kubków od lewej do prawej lub od prawej do lewej. Wszystko to na czas! Odbywa się to w konkurencjach: 3-3-3, 3-6-3 i cycle.

Chcesz osiągnąć mistrzostwo w sprawności i szybkości układania wież w sportstackingu? Jeśli tak, to tylko przy pomocy produktów najwyższej jakości. Proponowane kubki Speed Stacks w kolorze żółtym zostały zaprojektowane w nieco mniejszym rozmiarze (62 mm). Wysokiej jakości wykonanie oraz żywe kolory wyróżnią Cię wśród innych zawodników. Proponowane produkty są bardzo dobrze wykonane oraz odznaczają się niezwykłą trwałością - szczególnie podczas wykonywania energicznych ruchów.

Uwaga! Proponowane produkty Speed Stacks to jedyne profesjonalne artykuły dopuszczone do zawodów w Sport Stackingu! Super rekordy w tej unikatowej konkurencji układania kubków na czas to aż 5 sekund! Dokonał tego William Orrell w 2015 roku. Od tego czasu wiele razy poprawiano rekordowe wyniki. Ćwicząc, możesz również dojść do perfekcji i niesamowitej szybkości! Dlatego już od początku swojej przygody z tą konkurencją wybieraj produkty profesjonalne.

Co otrzymasz po zakupie produktu?

Decydując się na profesjonalne produkty do oficjalnych zawodów w Sport Stackingu otrzymasz od nas 15 sztuk oryginalnych kubków do ćwiczeń. Produkt jest nowy, dlatego masz pewność najwyższej jakości już po otwarciu paczki!

W zestawie otrzymasz nośnik (wzór zależny od dostawy), który ułatwia przenoszenie kompletu kubków oraz ich przechowywanie.

Sprzedawane kubki są  nowe i zapakowane.

Sprzedawane kubki dopuszczone są do oficjalnych zawodów w Sport Stackingu

Napisz opinię

Kubki Speed Stacks Shorties White

Kubki Speed Stacks Shorties White

Kubki te zostały specjalnie zaprojektowane do speedstackingu(sportstackingu).
Piękne żywe kolory, świetne
wykonanie i wzornictwo.

30 innych produktów w tej samej kategorii: