LanLan 2x2x2

LanLan to kolejny chiński producent, który jest doskonale znanym zarówno uczącym się, jak i doświadczonym speedcuberom. Wcale nas to nie dziwi, bowiem rozpoczął on swoją działalność od produkcji kostek logicznych o tradycyjnym sześciennym kształcie. Następnie zaczął kombinować z ich konstrukcją, prezentując coraz to nowsze i mniej konwencjonalne łamigłówki, skutecznie pobudzające wyobraźnię użytkowników. W naszym sklepie internetowym również znajdziesz zwyczajne sześcienne kostki LanLan 2x2x2. Jednak z myślą o speedcuberach gotowych stawić czoła nowym wyzwaniom oferujemy również LanLan kostki 2x2x2 hybrydowe.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

LanLan kostki 2x2x2 - propozycja łamigłówek dla tradycjonalistów

Kostki logiczne LanLan 2x2x2 zostały wykonane z niezwykłą starannością oraz precyzją, dzięki czemu idealnie mieszczą się w dłoniach osób rozpoczynających swoją przygodę ze speedcubingiem, jak i doświadczonych weteranów. LanLan kostki 2x2x2 o tradycyjnym sześciennym kształcie doskonale sprawdzą się podczas nauki podstawowych kombinacji, ale i jako element rozgrzewki przed ćwiczeniami na kostkach logicznych o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Dostępne w naszym asortymencie kostki LanLan 2x2x2 to atrakcyjna cenowo łamigłówka, uchodząca za świetną odskocznię od tradycyjnych form rozrywki. Wykonane z bardzo dobrego jakościowo plastiku, z możliwością indywidualnej regulacji będą służyć przez długi czas, nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Kostki logiczne LanLan 2x2x2 o niekonwencjonalnym kształcie

Układanie kostki logicznej może dostarczyć naprawdę wiele skrajnych emocji zarówno samemu speedcuberowi, jak i obserwującym go osobom. Nawet jeśli w jego rękach znalazła się kostka LanLan 2x2x2. Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta. Chiński producent, jak wspomnieliśmy, oferuje nie tylko łamigłówki o tradycyjnej konstrukcji. W naszym sklepie znajdziesz również atrakcyjne cenowo LanLan kostki 2x2x2 Dodecahedron, które miały swoją premierę w styczniu 2010 roku. Łączą one bowiem tradycyjną kostkę logiczną 2x2x2 z łamigłówką typu megaminx, dzięki czemu etap układania trwa znacznie dłużej, dostarczając przy tym wiele przyjemności nawet doświadczonym speedcuberom.