Lanlan

Lanlan to producent kostek logicznych, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród członków środowiska speedcubingu. Chętnie podejmujący się nowych wyzwań, sprawia, że każdy kolejny model łamigłówki, który pojawia się na rynku opatrzony jego logo, dostarcza masę niezapomnianych wrażeń. W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko klasyczne kostki logiczne Lanlan 3x3x3, ale także łamigłówki typu Skewb oraz modele zmiennokształtne. Dzięki temu każdy speedcuber niezależnie od poziomu posiadanych przez siebie umiejętności manualnych zamówi u nas kostkę logiczną, która dotychczas nie pojawiła się w jego kolekcji.

Podkategorie

 • 2x2x2

  LanLan 2x2x2

  LanLan to kolejny chiński producent, który jest doskonale znanym zarówno uczącym się, jak i doświadczonym speedcuberom. Wcale nas to nie dziwi, bowiem rozpoczął on swoją działalność od produkcji kostek logicznych o tradycyjnym sześciennym kształcie. Następnie zaczął kombinować z ich konstrukcją, prezentując coraz to nowsze i mniej konwencjonalne łamigłówki, skutecznie pobudzające wyobraźnię użytkowników. W naszym sklepie internetowym również znajdziesz zwyczajne sześcienne kostki LanLan 2x2x2. Jednak z myślą o speedcuberach gotowych stawić czoła nowym wyzwaniom oferujemy również LanLan kostki 2x2x2 hybrydowe.

 • 3x3x3

  LanLan 3x3x3

  Jesteś wierny tradycyjnym formom łamigłówek? W Twojej dotychczasowej kolekcji można znaleźć naprawdę wiele różniących się wyglądem kostek logicznych 3x3x3? Z myślą o początkujących i doświadczonych speedcuberach, a także miłośnikach różnorodnych form rozrywki zmuszających do pogłębienia umiejętności logicznego myślenia w asortymencie naszego sklepu internetowego umieściliśmy LanLan kostki 3x3x3. Każdy model zachwyca swym niebanalnym wyglądem, ale także doskonałym mechanizmem, zapewniającym płynność ruchów, przekładającą się na wzrost przyjemności z układania łamigłówki.

 • 4x4x4
 • Gear Cube

  LanLan Gear Cube

  Pierwotnie chiński producent - LanLan specjalizował się w produkcji tradycyjnych sześciennych kostek logicznych. Wraz z upływem czasu jednak w ofercie zaczęły pojawiać się nieco bardziej skomplikowane pod względem konstrukcji układanki. Szybko zdobyły one uznanie wśród weteranów speedcubingu, którzy chętnie poszukują sposobu na urozmaicenie czasu spędzonego na układaniu kostek. Dlatego w asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko tradycyjne sześcienne układanki, ale także LanLan Gear Cube, z pomocą których pogłębisz swoje umiejętności manualne oraz myślenia przestrzennego.

 • Pozostałe
 • Pyraminx
 • Skewb

  LanLan Skewb

  Układanie kostek logicznych to ponadczasowa forma rozrywki, ale i zainteresowanie, w efekcie którego użytkownicy rozwijają swoje umiejętności manualne, myślenie przestrzenne oraz kreatywność. Na półkach speedcuberów można znaleźć naprawdę wiele różnorodnych modeli łamigłówek. Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prostsza! Im bardziej niebanalną konstrukcją wyróżnia się kostka, tym więcej przyjemności sprawia jej układanie. Jeśli więc szukasz łamigłówki, która pozwoli Ci urozmaicić codzienne treningi, ale i dostarczy masy frajdy to u nas z pomocą kilku kliknięć zamówisz LanLan Skewb w niezwykle atrakcyjnej cenie.

 • Zmiennokształtne

  LanLan - zmiennokształtne

  LanLan kostki zmiennokształtne należą do najtrudniejszych układanek, gdyż przemieszczanie się elementów sprawia, że łamigłówka nie przypomina swoim kształtem klasycznego sześcianu. Kostki logiczne LanLan zmiennokształtne szczególnie polecamy doświadczonym speedcuberom, którzy chcą podnieść swoje umiejętności, bądź po prostu wprowadzić nieco powiewu świeżości do dotychczasowej formy treningu. W naszym sklepie oferujemy LanLan kostki zmiennokształtne o różnych wymiarach, które z powodzeniem sprawią, że na nowo zakochasz się w speedcubingu. Nie zwlekaj i koniecznie zapoznaj się z dostępnymi produktami!

Kostki logiczne Lanlan dla początkujących i doświadczonych speedcuberów

Producent Lanlan nie bez powodu cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów oraz miłośników speedcubingu. Wszystkie oferowane przez niego kostki logiczne charakteryzują się precyzyjnie wykonaną konstrukcją oraz pięknymi, bogatymi kolorami. Ze względu na bardzo dobrą wytrzymałość łamigłówki mogą służyć przez naprawdę długi czas, pomimo ich intensywnej eksploatacji. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kostkę Lanlan 2x2x2, 3x3x3, 4x4x4 czy tą o nieco bardziej pomysłowej konstrukcji z pewnością pozwoli ona na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników w układaniu na czas, przy równoczesnym czerpaniu przyjemności z codziennych treningów.

Staw czoła nowym wyzwaniom i postaw na łamigłówki od Lanlan

Lanlan niezmiennie zaskakuje swoimi pionierskimi pomysłami, które jak się okazuje, mogą stać się nie tyle odskocznią od regularnych treningów, ile sposobem na rozwinięcie umiejętności manualnych. Oczywiście nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie, więc w ofercie znalazła się niejedna kostka Lanlan, która sprawi, że nawet najbardziej doświadczony speedcuber będzie musiał zaufać swojej kreatywności, zręczności oraz umiejętności logicznego myślenia. Wszystkie kostki logiczne od Lanlan oferujemy w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu świetnie sprawdzą się one jako pomysł na prezent dla miłośnika nieoczywistych łamigłówek.

Jeśli szukasz nowych, ciekawych rozwiązań prosto ze świata speedcubingu – LanLan tworzy je specjalnie dla Ciebie! W naszej ofercie znajdziesz takie propozycje jak kostki klasyczne, 2x2x2, 3x3x3 przypominające słynną kostkę Rubika oraz wiele innych, ciekawych rozwiązań.

Warte poświęcenia uwagi są Rex, Hollow, Geary Cube, które stawiają przed użytkownikiem zupełnie nowe wyzwania. Wszystko to opatrzone gwarancją najwyższej jakości oraz rozsądną ceną.

Lanlan - Twoja brama do świata speedcubingu

Wiemy, jak wyjątkowym zajęciem jest szybkie układanie kostek, dlatego LanLan dokłada wszelkich starań, by stało się ono niezapomniane i ciągle obfitowało w nowe rozwiązania. Sprawia to, że zawsze znajdzie się jakiś model, którego jeszcze nie ułożyłeś, i który czeka, aż wysilisz umysł, by ułożyć łamigłówkę. Dzięki swojej wytrzymałości kostki stanowią zakup na wiele lat. Cechują się pięknymi, bogatymi kolorami. Producent LanLan cieszy się samymi pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów. Dodatkowo kostki LanLan stanowią rewelacyjny pomysł na prezent dla osób w każdym wieku.