SpeedCube - osprzęt

Do speedcubingu niezbędna jest kostka, ale zawodowcom i największym fanom to nie wystarczy. W Speedcube kupisz osprzęt do bezpiecznego przechowywania i dbania o kostkę, a także ciekawe akcesoria dodatkowe lub ozdoby. Nasz asortyment pozwala Ci cieszyć się hobby w świetnym stylu, a także chwalić się tym, co lubisz robić. Przekonaj się, w jaki sposób możesz pokazać innym swoją pasję i zadbaj o kostkę, aby służyła Ci jak najdłużej. Dajemy Ci wszystko, czego potrzebujesz i jeszcze więcej!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów

Akcesoria Speedcube pomagają oszczędzać

Z nami układanie kostki nie jest drogim hobby. Oferujemy produkty w niskich cenach i akcesoria Speedcube, które przedłużą ich żywotność, cieszące się dobrymi opiniami. Pamiętaj, że długotrwałe układanie może powodować blokowanie się mechanizmu. Aby płytki płynnie przechodziły do innych ustawień, zapewnij im odpowiedni poślizg. Kupując w Speedcube osprzęt, taki jak smary, możesz oszczędzić sobie częstych wymian kostki, nawet jeśli intensywnie trenujesz. Dla każdego, kto oprócz nienagannego działania ceni także estetykę, mamy woreczki na kostki typu cube bag i płyny czyszczące. Z ich pomocą zabezpieczysz zabawkę przed wytarciem kolorów. Przez długi czas będą one perfekcyjne, jak świeżo po zakupie. Układanie pięknie prezentującej się kostki w miejscu publicznym jest bardziej komfortowe. Wiemy, że wiele osób ma ją zawsze przy sobie, dlatego chcemy Ci pomóc dbać o Twoje hobby.

Speedcube - osprzęt nie tylko dla Ciebie

Nasze kostki wyglądają wyśmienicie, a ponieważ speedcubing jest bardzo popularny, to wspaniale nadaje się również na prezent. Zamów kostkę i akcesoria Speedcube w estetycznych opakowaniach i z wnętrzem na wysokim poziomie, aby dać komuś wiele radości i przyjemności. Dla kogoś, kto już posiada podstawowy sprzęt, również znajdziesz u nas propozycje. Są to między innymi koszulki i przywieszki z motywami speedcubingu, ale nie zapominamy też o tych, którzy nie wiedzą, co wybrać. W Speedcube dostaniesz nie tylko osprzęt, ale też bony, za które obdarowana osoba może kupić to, czego potrzebuje najbardziej. To świetne wyjście na prezent dla fana układania kostek, jeśli Ty się na tym nie znasz - bon upominkowy zawsze jest trafiony.