Lubisz zajęcia logiczne i zręcznościowe? Nasza oferta jest dla Ciebie idealna! Zawiera nie tylko kostki. Speedcube to również wiele akcesoriów i gadżetów dla największych fanów tej aktywności. Dzięki nam Twoje umiejętności znacznie wzrosną, a układanie kostek stanie się bardziej profesjonalne na wielu płaszczyznach. Sprawdź i ciesz się swoim hobby w doskonałej jakości i niewielkiej cenie. Te wszystkie cechy potwierdzają pozytywne opinie użytkowników naszych produktów.

Podkategorie

 • Koszulki

  Speedcubing to hobby, którym warto się chwalić, a ubranie to najlepszy na to sposób. Dla każdego fana układania kostek w Speedcube mamy koszulki, które pozwolą odkryć przed światem Twoją pasję, będąc jednocześnie w zgodzie z Twoim stylem. Sprawdź nasze produkty i przekonaj się, w jak wiele gustów trafiają ze względu na swoją różnorodność. Nosząc je, zapewnisz sobie ogromną wygodę i możliwość pokazania wszystkim, co Cię kręci. Koszulki Speedcube doskonale nadają się nie tylko na spotkanie z innymi miłośnikami kostek do układania. Wyśmienicie sprawdzą się podczas spaceru, zakupów i wiele innych wyjść, na których możesz pojawić się w nieoficjalnym stroju.

 • Osprzęt

  Do speedcubingu niezbędna jest kostka, ale zawodowcom i największym fanom to nie wystarczy. W Speedcube kupisz osprzęt do bezpiecznego przechowywania i dbania o kostkę, a także ciekawe akcesoria dodatkowe lub ozdoby. Nasz asortyment pozwala Ci cieszyć się hobby w świetnym stylu, a także chwalić się tym, co lubisz robić. Przekonaj się, w jaki sposób możesz pokazać innym swoją pasję i zadbaj o kostkę, aby służyła Ci jak najdłużej. Dajemy Ci wszystko, czego potrzebujesz i jeszcze więcej!

 • PROLISH

  Wybierając kostki z serii Prolish, stworzysz kolekcję obejmującą najbardziej popularne typy układanek. Z jednej strony mowa tu o klasycznych modelach jak “trójki” i “czwórki”, a z drugiej propozycjach zmiennokształtnych lub ze specjalnymi modyfikacjami. Speedcuberzy mają w sumie do wyboru dziesiątki produktów o bardzo różnej specyfikacji, poziomie trudności oraz designie. To kompletna oferta, którą kierujemy do początkujących oraz doświadczonych fanów speedcubingu. Kup swoją pierwszą kostkę Prolish lub uzupełnij już posiadane wyposażenie!

 • Smary

  Speedcube - smary

  Każdy fan łamigłówek korzysta z kostki Rubika w nieco inny sposób. Niezależnie od częstotliwości treningów, czy też preferowanego stylu zabawy nadchodzi jednak w końcu moment, gdy sprzęt potrzebuje odpowiedniej konserwacji, aby nadal sprawnie działał. W tym miejscu na scenę wkraczają smary Speedcube. Dzięki nim nawet mocno wyeksploatowany, spowolniony produkt znów nabierze pierwotnych właściwości. Kostka będzie płynnie się obracać, sprawnie ścinając zakręty, co pozwoli uzyskać lepsze wyniki. Silikony są proste w zastosowaniu. Aplikacja preparatów nie zajmuje wiele czasu. Z tym zagadnieniem spokojnie mogą mierzyć się zarówno weterani speedcubingu, jak i osoby dopiero odkrywające świat wielowymiarowych układanek o różnych konstrukcjach. W katalogu umieściliśmy produkty o pozytywnych opiniach, przetestowane “w bojach”. Jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczność ich działania oraz sporą wydajność. Nawet niewielka butelka smaru do kostek Speedcube pozwala wykonać wiele cyklów domowych konserwacji. 

Kostki Speedcube na każdy poziom

Speedcubing jest sportem, który ma wiele poziomów zaawansowania i daje różne możliwości. Jak wybierać kostki? Jeśli dopiero zaczynasz, polecamy kostki Speedcube sześcienne 3x3x3. Kiedy już je opanujesz, możesz przejść do większych, a także zmiennokształtnych. Świetne w naszej ofercie jest to, że wspieramy Cię niezależnie od Twoich umiejętności i zaangażowania w układanie kostek. W naszej ofercie znajdziesz kostki w wielu rozmiarach i kształtach. Masz dzięki nim nieograniczone możliwości, pozwalające rozwinąć mózg, zręczność i kreatywność. Korzystaj ze Speedcube, aby stać się mistrzem speedcubingu. Aby zapewnić sobie możliwość długich treningów na jednej kostce, stosuj też smary, które zapewnią płynność ruchów i utrzymanie doskonałego stanu Twojej zabawki.

Gadżety dla największych fanów kostki Speedcube

Kostki Speedcube cieszą się ogromną popularnością. To wspaniała rozrywka, a wykorzystując wyobraźnię, możesz stworzyć z nich naprawdę wiele wspaniałości. To główne argumenty, ale niejedyne. Nasze produkty to też wspaniała jakość, którą na dłużej pozwalają zachować dodatki, takie jak smary, części wymienne, środki do czyszczenia i woreczki do bezpiecznego transportu. Przygotowaliśmy też coś dla tych, którzy chcą chwalić się swoim hobby wszędzie - kup nasze koszulki i pokaż światu swoją miłość do speedcubingu. Oferujemy tylko przedmioty sprawdzonych producentów, aby zapewnić Ci długotrwałą przyjemność bez ryzyka uszkodzenia. Wybierz ofertę Speedcube i ciesz się swoją pasją wygodnie, w wysokim standardzie, ale bez przepłacania.