DianSheng 2x2x2

Zatraciłeś się w świecie speedcubingu? Nieustannie poszukujesz nowych łamigłówek logicznych, które nie tylko pozwolą Ci poszerzyć Twoje umiejętności manualne, ale też skutecznie rozwiną umiejętność szybkiego myślenia? W takim razie doskonale się składa, gdyż w bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl znajdziesz nie tylko kostki typu Pyraminx, Megaminx czy układanki zmiennokształtne. Oferujemy również niezwykle korzystną cenowo DianSheng 2x2, której z pewnością nie powinno zabraknąć w Twojej kolekcji. Kostka cieszy się świetnymi opiniami zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych speedcuberów - nie ma w tym nic dziwnego, gdyż stanowi ciekawe urozmaicenie podczas wielogodzinnych treningów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą, z pewnością znajdziesz u nas łamigłówkę na miarę swoich potrzeb.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

DianSheng 2x2 - korzystna cenowo propozycja dla fanów speedcubingu

Producent DianSheng pomimo produkcji jednych z tańszych kostek dostępnych na rynku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów ze świata speedcubingu. W jego ofercie można znaleźć nie tylko klasyczne łamigłówki 3x3, ale także takie modyfikacje, jak wcześniej wspomniane kostki Pyraminx lub kostki zmiennokształtne. Każda z układanek, w tym również DianSheng 2x2, została wykonana z wytrzymałego, a zarazem lekkiego plastiku, dzięki czemu dobrze leży w dłoni, zapewniając pełen komfort układania. DianSheng 2x2, to dobra propozycja dla początkujących speedcuberów, którzy chcą wytrenować w sobie podstawowe umiejętności manualne i myślenia przestrzennego przed zmierzeniem się z układankami większego kalibru, czyli kostkami 5x5x5 czy zmiennokształtnymi.

Dlaczego kostka DianSheng 2x2 powinna znaleźć się w Twojej kolekcji?

Kostka DianSheng 2x2, to jedna z ciekawszych propozycji, której premiera odbyła się w lutym 2021 roku. Wyróżnia się nieprawdopodobnie intensywnymi kolorami ścianek, została wykonana z doskonałej jakości plastiku o niewielkich rozmiarach. Genialnie sprawdzi się podczas pierwszych treningów, ale także chwili relaksu. Należy jednak pamiętać, że kostka DianSheng 2x2 przed pierwszym użytkiem powinna zostać odpowiednio nasmarowana. Na szczęście, dzięki unikatowemu wzorowi wewnątrz elementów, rozprowadzenie smaru okaże się banalnie proste. W SpeedCube.pl znajdziesz DianSheng 2x2 w zestawie wraz z oryginalnym opakowaniem, instrukcją oraz dedykowanym osprzętem od producenta. Czasami zestaw może być inny, w zależności od tego co dorzuci nam producent. Oferujemy również możliwość nasmarowania kostki przed zakupem na prośbę kupującego.