DianSheng

Jesteś zagorzałym fanem speedcubingu i szukasz nowych wyzwań w budżetowej cenie? Jesteś zupełnie zielony w tym temacie i chcesz ostrożnie spróbować swoich sił, aby dowiedzieć się, czy ta zabawa jest dla Ciebie? Z kostkami DianSheng jest to możliwe! Wspaniała zabawa, piękny wygląd i wytrzymałość – oto co cechuje tę firmę!

Do zaoferowania mamy zarówno proste, podstawowe kostki 2x2x2, klasyczne 3x3x3, które przypominają Kostkę Rubika, jak i wiele innych, ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, jak np. pyraminx czy kostki zmiennokształtne. Dostępne w niskich cenach!

Diansheng Cube - Odkryj na nowo speedcubing!

DianSheng to firma działająca na rynku układanek od wielu lat. Jej produkty cechuje dosyć wysoka jakość, która oferuje wszystkim nabywcom pełną przyjemność z układania. Większość łamigłówek tego producenta wymaga nasmarowania na początku zabawy. Fabrycznie są dosyć suche. Plastik, z którego są zrobione, jest wytrzymały i nie pęka. W dodatku jest dobrze wyważony, idealnie leży w dłoniach, co zapewnia niesamowity komfort układania.

Osobom, które zamierzają dopiero rozpocząć swoją zabawę, polecamy klasyczne kostki 2x2x2 lub 3x3x3 od DianSheng. Osobom bardziej zaawansowanym polecamy zmiennokształtne kolekcje, które stawiają przed speedcuberem nowe wyzwania. Kolory kostek są piękne, żywe i bardzo trwałe bez względu na to, jak długo ich używasz. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych zarówno pod względem podstawy, jak i samych ścianek. Stanowią
ciekawe uzupełnienie każdej kolekcji.