DianSheng 4x4x4

Świat speedcubingu nie jest Ci obcy? Przygotowujesz się do Mistrzostw Świata w układaniu kostek logicznych, a może po prostu chętnie poszerzasz swoje umiejętności manualne oraz szybkiego myślenia? Niezależnie od tego, dlaczego pokochałeś speedcubing, dostępne w naszym asortymencie kostki oraz ich modyfikacje staną się Twoimi sprzymierzeńcami w osiągnięciu jak najwyższych wyników. Oferujemy nie tylko klasyczne modele układanek, ale także nieco bardziej skomplikowane propozycje, takie jak DianSheng 4x4. Stworzone z doskonałych materiałów, w niezwykle korzystnych cenach, cieszą się świetną opinią zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych speedcuberów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

DianSheng 4x4 - postaw przed sobą wyzwanie na miarę zawodowych speedcuberów

Jeśli jesteś początkującym speedcuberem, dla którego klasyczne kostki 2x2x2 oraz 3x3x3 nie stanowią już większego wzywania, to doskonale się składa, gdyż DianSheng 4x4 pozwoli Ci wznieść dotychczas nabyte umiejętności na zdecydowanie wyższy poziom. Wykonane z dobrej jakości plastiku, zarazem charakteryzujące się średnią siłą magnesów, przy odpowiednim nasmarowaniu, pozwolą Ci na wykonanie znacznie precyzyjniejszych i szybszych ruchów. Ponadto DianSheng 4x4 to także doskonała propozycja dla nieco bardziej doświadczonych zawodników speedcubingu, którzy szukają sposobu na urozmaicenie treningów. Co prawda, układanka nie będzie dla nich dużym wyzwaniem, tak jak kostki zmiennokształtne, lecz z pewnością skutecznie poprawi umiejętność szybkiego oraz logicznego myślenia.

DianSheng 4x4 - korzystna cenowo alternatywa dla kostek MeiLong 4M oraz RS4M 2020

Firma DianSheng oferuje różnorodne kostki logiczne - od klasycznych, o wymiarach 2x2x2 oraz 3x3x3, po różne modyfikacje w postaci Megaminx, Pyraminx czy wspomniane kostki zmiennokształtne. Wszystkie charakteryzują się niezwykle korzystną ceną oraz świetnym wykonaniem. DianSheng 4x4 podobnie jak pozostałe zabawki od tego producenta wyróżniają się intensywnymi kolorami i dobrej jakości materiałem. Niemniej doświadczeni speedcuberzy, którzy z pewnością mieli okazję trenować na niejednej kostce logicznej, z pewnością zauważą duże podobieństwo oferowanych modeli do kostek MeiLong 4M czy RS4M 2020. W SpeedCube.pl oferujemy kostki DianSheng 4x4 w atrakcyjnych zestawach wraz z instrukcją oraz dedykowanym osprzętem od producenta.