Kostka Skewb

Kostka skewb to propozycja dla wymagających, mających większą wprawę speedcuberów. To kolejny model z grupy kostek sześciennych, jednak bardzo oryginalny ze względu na odejście od schematu - dzięki swojej niebywałej konstrukcji, aby wykonać zadanie na 100%, musisz ułożyć niebanalną kostkę, która jest zupełnie czymś innym niż zwykła kostka 3x3, a to oznacza jeszcze więcej rozrywki. Przygotuj się na niezwykłe doznania i moc niesamowitej zabawy. Baw się i ucz w jednym! Kostka doskonale wpływa na pracę Twojego umysłu.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 102 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 102 elementów

Walory kostek typu skewb

Po pierwsze jest to niezawodna i trwała konstrukcja - co daje gwarancję, że kostka przetrwa prawie każde, silne uderzenie czy upadek. Została wykonana z dobrej jakości plastiku. Żywe, jaskrawe, wyraziste kolory przykuwają uwagę i ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Zastosowana konstrukcja zapewnia dużą płynność.

Inne zalety naszych kostek logicznych

Część ma możliwość regulacji wewnętrznych części skewba. Produkt nie posiada wad odlewniczych. Kolejnym niezaprzeczalnym walorem kostki jest niewyobrażalnie niska cena, co nie oznacza, że nie spełnia wymogów w oficjalnych zawodach WCA - wręcz przeciwnie! To idealny model do nauki układania trudniejszych łamigłówek zarówno do prób czasowych, jak i bicia rekordów. Zdecydowanie powinieneś sprawdzić ten gadżet!

Ogromny wybórki kostek skewb

Na stronie speedcube.pl czeka na Ciebie szeroki wachlarz skewb. Tylko u nas znajdziesz ponad 70 modeli tej zręcznościowej łamigłówki w najlepszej cenie na rynku znanych producentów: MoYu, QiYi MoFangGe, YuXin, Yongjun, DaYan.