Rodzaje kostek

Kostki logiczne to dużo więcej niż tradycyjna, najbardziej znana kostka Rubika. W sprzedaży znaleźć można ogromny wybór różnych rodzajów kostek sportowych, które dedykowane są zarówno dla osób, które zajmują się ich układaniem amatorsko, jedynie dla przyjemności, jak i dla tych, którzy chcą bić rekordy w układaniu ich na czas, czyli dla speedcuberów. W naszej ofercie znaleźć można różne typy produktów, każdy z pewnością odnajdzie taki, który spełni jego oczekiwania.

Jakie rodzaje kostek sportowych oferujemy?

W naszym sklepie znaleźć można wszelkie typy kostek, jakie występują na rynku. Podstawowy podział wskazuje na ilość warstw, a skala jest bardzo duża. Posiadamy w ofercie produkty poczynając od najprostszych, kostki o formacie 2x2x2, przez standardowe 3x3x3, po większe: 4x4x4, 5x5x5, 6x6x6. Poziom master to kostki 7x7x7, ale w naszym sklepie można znaleźć też większe. Poza tym w bogatym asortymencie znajdują się różne rodzaje kostek ze względu na ich kształt. Są to: megaminx, pyraminx, skewb, kostki typu gear cube, jak również szeroki wybór kostek zmiennokształtnych. Rozmaite firmy produkują odmienne produkty, często posiadające różne właściwości i liczne rozszerzenia. Oczywiście wszystkie artykuły, które posiadamy w swoim sklepie internetowym, pochodzą od światowych, renomowanych producentów, możemy więc zagwarantować, że są doskonałej jakości, a ponadto trwałe, solidnie wykonanie, estetycznie wykończone i co najważniejsze - dają wielką frajdę oraz przyjemność z układania.

Jaką kostkę logiczną wybrać?

Rozwijanie pasji układania kostek i chęć doskonalenia umiejętności, podejmowania treningów na coraz wyższym poziomie a nawet sięgania po tytuły mistrzowskie, jest silnie zależne od tego, jakie produkty wybierzemy. Na początkowym etapie polecamy sięgnąć po prostsze kostki, by nie zniechęcić się ewentualnymi niepowodzeniami przy układaniu najbardziej skomplikowanych łamigłówek. Kiedy przekroczymy poziom podstawowy, śmiało można sięgać po inne produkty. Gorąco zachęcamy do wyboru odpowiedniego dla siebie rodzaju kostki sportowej. Niezwykłe kostki typu Magic Infinity, których układanie tak naprawdę nigdy się nie kończy, kostki lustrzane czy z magnesami to produkty, których użytkowanie daje wiele emocji, przyjemności, zarówno speedcuberom, jak i tym, którzy dopiero zaczynają “kostkową” przygodę lub też zajmują się tego rodzaju układankami logicznymi wyłącznie dla relaksu i przyjemności. Nasze propozycje mają niewygórowane ceny. Często są też pakowane w sposób pozwalający wręczyć je w prezencie. Kiedy zaś nie wiadomo, jaką kostkę wybrać, można poprosić o poradę naszą pomocną załogę.

Propozycje dla każdego

Każdy, kto zastanawia się, który rodzaj kostek wybrać, powinien skorzystać z oferty naszego sklepu. Osobom chcącym sprawdzić swoje możliwości, możemy polecić najbardziej skomplikowane kostki, na przykład 7-warstwowe i większe, których ułożenie, zwłaszcza w krótkim czasie, będzie wielkim wyzwaniem. Warto wskazać na takie firmy, jak: Cyclone BoYs, MoFangGe, ShengShou, YongJun czy ZhiSheng. Idealne do bicia rekordów są też kostki z magnesami, które pozwalają podnieść motywację, na przykład firmy MoYu. Kiedy zaś chodzi przede wszystkim o przyjemność z układania, polecamy kostki zmiennokształtne czy typu infinity. Mamy w ofercie nawet specjalne kostki odstresowujące - FidGet, których układanie jest niebywale relaksujące. Dysponujemy również innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak kostki typu Megaminx, Pyraminx, Gear Cube czy Skewb.