YuXin 4x4x4

Szukasz wysokiej jakości kostki do speedcubingu, która zagwarantuje Ci doskonałe wyniki? Doskonale trafiłeś! W naszym sklepie internetowym SpeedCube.pl znajdziesz bogaty wybór produktów tego typu. Na uwagę zasługują tutaj między innymi kostki YuXin 4x4x4, które reprezentują znakomity stosunek ceny do jakości. Właśnie z tego względu oraz z uwagi na doskonałą klasę wykonania cieszą się dobrymi opiniami wśród Klientów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Czym są kostki YuXin 4x4x4?

W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór kostek YuXin 4x4x4. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie między innymi kolorystyką. Do wyboru masz tutaj na przykład kostki czarne oraz białe. Łączy je wykonanie z solidnych, wytrzymałych materiałów. Bardzo dobrze leżą w dłoni i doskonale się kręcą. W zależności od modelu przeznaczone mogą być dla osób początkujących lub zaawansowanych. Ceny kostek YuXin 4x4x4 wahają się od około 30 do około 80 złotych, co sprawia, że każdy fan speedcubingu może pozwolić sobie na ich zakup.

Wysokiej jakości magnetyczna kostka

Którą kostkę YuXin 4x4x4 wybrać? Nasza propozycja to YuXin Little Magic 4x4x4. To wysokiej jakości, magnetyczna kostka stworzona z myślą o osobach mających ograniczony budżet. Jest ona pierwszą “4” z serii Little od YuXin z magnetycznym pozycjonowaniem. Kostka zadebiutowała na rynku w 2019 roku i od tego czasu cieszy się dużą popularnością wśród Klientów naszego sklepu internetowego. Dlaczego warto zdecydować się na jej zakup? Użytkownicy zgodnie podkreślają, że kręci się bardzo płynnie i charakteryzuje dobrym ścinaniem. Ścianki w estetycznych odcieniach nadają kostce wyrazistości. Posiada ona średnią moc magnesów. W roli mechanizmu przyspieszającego występują tutaj wyżłobienia w krawędziach. Po wyjęciu kostki z pudełka uwagę zwraca jej gładka powierzchnia, a już po pierwszym użytkowaniu można stwierdzić, że jest naprawdę szybka. Model ten jest dopuszczony do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA.