W poszukiwaniu interesujących i trwałych wyrobów do zabaw logicznych warto postawić na markę YuXin. Wśród szerokiej oferty, profesjonalnych kostek znajdują się różnorodne modele dedykowane zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Przygodę ze światem speedcubingu warto bowiem rozpocząć w każdym wieku, gdyż jest to niezwykle rozwojowa rozrywka. Wystarczy zrobić pierwszy krok i kupić odpowiedni produkt.

Podkategorie

 • 2x2x2

  YuXin 2x2x2


  W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl znaleźć można różnego rodzaju kostki służące do speedcubingu. Idealnym rozwiązaniem dla osób początkujących są modele z serii YuXin 2x2x2. To właśnie z nimi warto rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianą dyscypliną. Czym charakteryzują się dostępne produkty? Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, precyzyjna konstrukcja oraz gwarantowana płynność ruchów. Kostki YuXin 2x2x2 nie ustępują jakością produktom z wyższych przedziałów cenowych i zdecydowanie spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników. Co ważne, dopuszczane są do ułożeń na oficjalnych zawodach w speedcubingu. Świadczy to o ich doskonałej klasie oraz profesjonalnym wykonaniu.

 • 3x3x3

  YuXin 3x3x3

  W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl coś dla siebie znajdą zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dyscypliną, jaką jest speedcubing, jak i te, które z sukcesem trenują już od wielu lat. Zaopatrzyć mogą się tutaj między innymi w kostki YuXin 3x3x3. Co to za produkty? Przeznaczone są głównie dla początkujących, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnęli po nie również zawodowi speedcuberzy. Te kostki to świetny sposób na poznanie podstaw speedcubingu oraz rozwinięcie swoich umiejętności. Zachowują one znakomity stosunek jakości do ceny i cieszą się pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów.

 • 4x4x4

  YuXin 4x4x4

  Szukasz wysokiej jakości kostki do speedcubingu, która zagwarantuje Ci doskonałe wyniki? Doskonale trafiłeś! W naszym sklepie internetowym SpeedCube.pl znajdziesz bogaty wybór produktów tego typu. Na uwagę zasługują tutaj między innymi kostki YuXin 4x4x4, które reprezentują znakomity stosunek ceny do jakości. Właśnie z tego względu oraz z uwagi na doskonałą klasę wykonania cieszą się dobrymi opiniami wśród Klientów.

 • 5x5x5

  YuXin 5x5x5

  Nasz sklep internetowy SpeedCube.pl specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości, solidnie wykonanych kostek do speedcubingu. Wielu ich użytkowników osiągnęło już doskonałe wyniki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno osoby początkujące, jak i te, które dyscyplinę tę trenują od wielu lat. Z myślą o tych drugich powstały kostki YuXin 5x5x5. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wejść poziom „wyżej” i mają już za sobą układanie kostek 3x3x3 oraz 4x4x4. Jak układa się kostki 5x5x5? Podobnie jak modele 4x4x4. Najlepsi są w stanie ułożyć kostki YuXin 5x5x5 w czasie nieprzekraczającym 40 sekund.

 • 6x6x6

  YuXin 6x6x6

  Jeżeli szukasz wysokiej jakości kostki do speedcubingu, która zagwarantuje Ci doskonałe wyniki, dobrze trafiłeś! Nasz sklep internetowy SpeedCube.pl oferuje bogaty wybór produktów tego typu. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie zarówno stopniem zaawansowania, jak i kolorystyką, kształtem czy różnego rodzaju rozszerzeniami. W naszym asortymencie znajdziesz solidnie wykonane, plastikowe kostki, co do których możesz mieć pewność, że posłużą Ci przez bardzo długi czas. Gwarantujemy, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających speedcuberów. Ze względu na dobrą cenę oraz doskonałą klasę wykonania cieszą się pozytywnymi opiniami wielu użytkowników.

 • 7x7x7 i większe

  YuXin 7x7x7 i większe

  Nasz sklep internetowy oferuje bogaty wybór wysokiej jakości kostek do SpeedCubingu. Zaopatrzyć możesz się tutaj między innymi w modele YuXin 7x7x7 i większe. Kostki 7x7x7 określane są również mianem Big Cube. To jedne z największych produktów tego typu dopuszczone do używania na oficjalnych zawodach w speedcubingu. Produkcja na szeroką skalę kostek 7x7x7 rozpoczęła się w Grecji w 2008 roku, a kilka lat wcześniej, bo w roku 2004, mechanizm wspomnianej kostki opatentował Panagiotis Verdes.

 • Megaminx
 • Osprzęt
 • Pozostałe
 • Pyraminx

  YuXin Pyraminx

  Szukasz alternatywy dla klasycznych kostek do speedcubingu? Co powiesz na YuXin Pyraminx, czyli kostkę w kształcie piramidki? Tę układankę charakteryzuje między innymi kulkowa stabilizacja oraz żłobienia na wewnętrznych częściach centrów, co w pozytywny sposób wpływa na płynność układania. W kategorii tej coś dla siebie znajdą zarówno początkujący miłośnicy speedcubingu, jak i osoby, które trenują dyscyplinę od wielu lat. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie między innymi ceną czy kolorystyką. Wszystkie jednak cieszą się dobrymi opiniami wśród naszych Klientów.

 • Skewb

  YuXin Skewb

  Propozycją godną polecenia spośród asortymentu naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl są kostki YuXin Skweb. Stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, wymagających speedcuberów, którzy posiadają sporą wprawę i dyscyplinę tę trenują od długiego czasu. Produkty z tej kolekcji to doskonała zabawa i nauka w jednym, gdyż pozytywnie wpływają na pracę umysłu. Poszczególne modele kostek YuXin Skweb różnić mogą się od siebie między innymi kolorystyką. Dostępne są zarówno wersje standardowe, jak i takie, które zachwycają przykuwającymi wzrok, neonowymi barwami. Zaopatrzyć możesz się u nas w kostki standardowe, zestawy składające się z kilku elementów czy miniaturowe produkty. Dostępne są w atrakcyjnych cenach, a ze względu na wysoką klasę wykonania zdobywają pozytywne opinie Klientów.

 • SQ-1
 • Speedstacking
 • Zmiennokształtne

Doskonała rozrywka logiczna

Kostki YuXin są dostępne w naprawdę konkurencyjnych cenach i cieszą się dobrymi opiniami odbiorców. Ich cechą charakterystyczną jest dopasowanie do zróżnicowanych umiejętności nabywcy, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy wspomnieć o opcjach 2x2x2 a kolejno do 7x7x7 i jeszcze większych. Można zatem odpowiednio stopniować poziomy zaawansowania, by przechodzić do dalszych etapów. Kostki dla speedcuberów bywają naprawdę unikalne, by wspomnieć o modelach zmiennokształtnych czy też charakteryzujących się alternatywną formą: Pyraminx, Skewb i SQ-1. W Internecie można bez problemu odnaleźć filmy, prezentujące popisy mistrzów układania kostek logicznych na czas. Skala posiadanych umiejętności jest imponująca, ale należy pamiętać, że każdy zaczynał absolutnie od podstaw. Warto zatem zmierzyć się z wyzwaniem i odkryć w sobie talent, który następnie będzie można systematycznie rozwijać. Prezentowane kostki świetnie sprawdzą się w przypadku każdego nabywcy. Są bowiem trwałe, niezawodne, mają żywe odcienie kolorystyczne i łatwo dopasowują się do kształtu dłoni.