Urlop od 25.05.2022-03.06.2022. Wszystkie przesyłki zamówione i opłacone do dnia 24.05.2022 do godziny 15.00, będą wysłane przed urlopem.  
Pozostałe przesyłki zostaną zrealizowane po urlopie. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Pozostałe łamigłówki

Znudziły Ci się tradycyjne kostki logiczne? Potrzebujesz powiewu świeżości w dyscyplinie speedcubingu? Na SpeedCube.pl czekają na Ciebie nowe wyzwania i tylko od Ciebie zależy, kiedy się ich podejmiesz! Łamigłówki w formie breloka, trójwymiarowe puzzle oraz inne, wciągające układanki znajdziesz w szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 220 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 220 elementów

Kostki kolekcjonerskie

Produkty sygnowane logiem LanLan stanowią gratkę dla miłośników speedcubingu. Ciekawe kształty połączone z wyrazistymi kolorami ścianek sprawiają, że kostki LanLan są często wybierane przez klientów SpeedCube. Jeżeli zwykłe kostki sześcienne nie stanowią dla Ciebie wyzwania, zwróć uwagę na układankę LanLan Round 3x3x2, dostępną w czarnym kolorze. Proponowana kostka wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, co bezpośrednio wpływa na komfort jej użytkowania. Dzięki zastosowaniu płynnego mechanizmu kostka będzie towarzyszyć swojemu przyszłemu właścicielowi przez wiele lat, bez względu na intensywność treningów.

Babel – podróż w czasie

Układanka w formie kukurydzy (corn) jest dobrze znana każdemu pasjonatowi speedcubingu. Mimo iż czasy jej popularności minęły, łamigłówka ta wciąż stanowi wyzwanie dla dzisiejszych graczy. Ziarna kostki można obracać zarówno w pionie, jak i w poziomie, co wpływa na poziom trudności produktu. Niska cena i wysokie opinie użytkowników zachęcają speedcuberów do sprawdzenia swoich sił przez legendarny Babel.

Obdaruj bliskich bonem upominkowym

Sklep www.speedcube.pl w swoim asrotymencie posiada różwnież produkty wirtualne w postaci bonów upominkowych. Dostępne są bony o wartości detalicznej: 50, 100, 150 i 200 zł. Wprawne oko zauważy, że zakup takiego bonu daje oszczędności.