Pozostałe łamigłówki

Znudziły Ci się tradycyjne kostki logiczne? Potrzebujesz powiewu świeżości w dyscyplinie speedcubingu? Na SpeedCube.pl czekają na Ciebie nowe wyzwania i tylko od Ciebie zależy, kiedy się ich podejmiesz! Łamigłówki w formie breloka, trójwymiarowe puzzle oraz inne, wciągające układanki znajdziesz w szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 285 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 285 elementów

Kostki kolekcjonerskie

Produkty sygnowane logiem LanLan stanowią gratkę dla miłośników speedcubingu. Ciekawe kształty połączone z wyrazistymi kolorami ścianek sprawiają, że kostki LanLan są często wybierane przez klientów SpeedCube. Jeżeli zwykłe kostki sześcienne nie stanowią dla Ciebie wyzwania, zwróć uwagę na układankę LanLan Round 3x3x2, dostępną w czarnym kolorze. Proponowana kostka wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, co bezpośrednio wpływa na komfort jej użytkowania. Dzięki zastosowaniu płynnego mechanizmu kostka będzie towarzyszyć swojemu przyszłemu właścicielowi przez wiele lat, bez względu na intensywność treningów.

Babel – podróż w czasie

Układanka w formie kukurydzy (corn) jest dobrze znana każdemu pasjonatowi speedcubingu. Mimo iż czasy jej popularności minęły, łamigłówka ta wciąż stanowi wyzwanie dla dzisiejszych graczy. Ziarna kostki można obracać zarówno w pionie, jak i w poziomie, co wpływa na poziom trudności produktu. Niska cena i wysokie opinie użytkowników zachęcają speedcuberów do sprawdzenia swoich sił przez legendarny Babel.

Obdaruj bliskich bonem upominkowym

Sklep www.speedcube.pl w swoim asrotymencie posiada różwnież produkty wirtualne w postaci bonów upominkowych. Dostępne są bony o wartości detalicznej: 50, 100, 150 i 200 zł. Wprawne oko zauważy, że zakup takiego bonu daje oszczędności.