QiYi MoFangGe 3x3x3

QiYi MoFangGe jest jednym z najpopularniejszych na całym świecie, najbardziej cenionych producentów układanek logicznych. Wszystkie wyroby tej marki łączy najwyższa jakość wykonania z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Kupując jedną z kostek tej firmy, można mieć pewność, że dostarczy ona mnóstwo frajdy i pozwoli osiągnąć  doskonałe wyniki. W naszym sklepie internetowym SpeedCube.pl zaopatrzyć można się między innymi w kostki QiYi MoFangGe 3x3x3. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie zarówno ceną, jak i kolorystyką czy wymiarami. Gwarantujemy, że każdy speedcuber znajdzie odpowiedni dla siebie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 87 elementów

Nowoczesna kostka do speedcubingu

W którą kostkę QiYi 3x3x3 z naszego sklepu internetowego warto zainwestować? Godnym polecenia modelem jest QiYi MoFangGe Valk 3. Stanowi bowiem idealne rozwiązanie dla wszystkich osób poszukujących nowoczesności w tradycyjnych kostkach typu 3x3x3. Kostka MoFangGe 3x3x3 przykuwa uwagę przyjemnymi kolorami naklejek w odcieniach fluorescencyjnych. Bardzo dobrze ścina zakręty. Nowatorskie żłobienia elementów skutecznie poprawiają stabilność kostki. Konstrukcja Valk(a) eliminuje występowanie locków. Kostka zapewnia przyjemny, gładki feeling. Posiada znakomitą regulację fabryczną. Została wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku, co sprawia, że przy zakupie można mieć pewność, że posłuży przez długi czas. Sprzedawana jest w dodatku w designerskim, prezentowym opakowaniu wraz z gratisami od MoFangGe. Kostka dopuszczona jest do ułożeń na oficjalnych zawodach WCE. Jej cena to około 100 złotych. Cieszy się naprawdę dobrymi opiniami wśród Klientów.

Kostka 3x3x3 w wersji transparentnej

Godną uwagi jest również kostka QiYi Warrior W 3x3x3 Transparent Jelly. Zachwyca “lodowymi” odcieniami, pozbawiona jest naklejek. To pierwsza tego typu kostka na rynku. Ma transparentne ścianki i oryginalną konstrukcję. Gwarantuje dobre ścinanie zakrętów. Dobrze sprawdzać będzie się u początkujących speedcuberów. Wzrok przyciąga subtelny efekt oszronienia kostki. Koniecznie zobacz, jak efektownie się prezentuje!