Kostka QiYi MoFangGe

Qiyi to jeden z najlepszych i godnych zaufania producent łamigłówek logicznych. Znany jest również pod nazwą MoFangGe. Marka ta od wielu lat króluje i wyznacza trendy w tematyce układanek logicznych. Produkcją kostek zajmuje się od 2013 roku, może nawet ciut wcześniej i z prędkością światła podbija serca i dłonie początkujących oraz bardziej zaawansowanych kostkowiczów.

Qiyi - Kostka logiczna, którą warto mieć!

QiYi od samego początku dokłada wszelkich starań, aby ich kostki nie schodziły z czołowych rankingów. Produkty tej firmy to przede wszystkim gwarancja jakości, niezawodności, wytrzymałości. W swojej bogatej ofercie posiadają najpopularniejsze obecnie kostki “trójki”, ale także łamigłówki typu skewb czy pyraminx.

Kostki QiYi/MoFangGe w najlepszej cenie

To doskonały produkt w bardzo przystępnej cenie. Kostki dedykowane są nie tylko dla zaawansowanych speedcuberów osiągających tytuły na zawodach WCA, ale także dla początkujących wielbicieli łamigłówek logicznych. Doceniane są już na całym świecie i z całą pewnością są godne polecenia. Na naszej stronie speedcube.pl znajdziesz szeroki wachlarz przeróżnych układanek logicznych o różnych stopniach trudności. QiYi to wysoka jakość za rozsądną cenę.