Akcesoria i sprzęt do speedcubingu

Kostka logiczna jest najważniejszym gadżetem w speedcubingu. Bez niej dyscyplina ta przestałaby istnieć. Nie należy jednak zapominać o sprzęcie, który ułatwia graczom poprawienie swoich wyników. Aby czas gry był prawidłowo naliczany, obowiązkowe jest użycie profesjonalnego timera. To akcesorium, połączone z oryginalną matą do speedcubingu sprawia, że układanie kostki na czas nigdy nie było tak przyjemne! Twoja kostka potrzebuje serwisu? Sięgnij po zestaw naprawczy i ciesz się sprawną układanką już dziś!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 156 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 156 elementów

Maty i timery dostępne w SpeedCube

W speedcubingu najważniejszy jest dla gracza czas. Niezliczone godziny treningów pozwalają speedcuberom zajmować coraz wyższe miejsca na oficjalnych zawodach. Aby pomiar rozgrywki był w pełni wiarygodny, wyposaż się w profesjonalny timer. Timer Speed Stacks Gen4 PRO + Torba zmierzy twój czas z dokładnością do 0,001 sekundy. Odpowiednio dobrana mata, kompatybilna z wybranym przez Ciebie urządzeniem pomiarowym, stworzy profesjonalny zestaw, dzięki któremu będziesz mógł kontrolować swoje postępy w układaniu kostek logicznych na czas.

Oryginalne zestawy naprawcze

Twoja kostka nie jest już tak płynna, jak kiedyś? Napraw ją samodzielnie! Akcesoria do speedcubingu to nieocenione produkty, które ułatwią Ci cieszenie się swoją pasją. Intensywne ćwiczenia sprawiły, że łamigłówka się zacina? Bez obaw! Wyeksploatowana kostka wróci do pełnej sprawności dzięki DaYan – Set podstawowy 3x3x3 Standard. Zestaw ten stał się legendą wśród zawodników na całym świecie. Dzięki podkładkom, sprężynom i śrubom wykonanym z wysokiej jakości materiałów w kilka chwil dasz swojej kostce drugie życie. Set DaYan służy również do wprowadzania modów do łamigłówek ręcznych. Zestaw naprawczy cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród speedcuberów, a to za sprawą niskiej ceny produktu. W zależności od potrzeb, elementy wchodzące w skład zestawu możesz nabyć również oddzielnie.

Akcesoria dla pasjonata speedcubingu

Plecak od MoFangGe to obowiązkowe akcesorium do speedcubingu dla każdego gracza. Ten stylowy dodatek z powodzeniem umożliwi Ci przetransportowanie twojej kolekcji kostek logicznych. Główna komora plecaka pozwoli użytkownikowi na przechowywanie sprzętu do speedcubingu, a nawet przedmiotów codziennego użytku, takich jak książki czy też laptop. Plecak jest wykonany z wysokiej jakości, wodoodpornych materiałów, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o stan jego zawartości w czasie nagłego deszczu. To użyteczne akcesorium każdego speedcubera wyposażone jest w płynnie działający zamek błyskawiczny, umożliwiający szybkie wyjęcie przedmiotów schowanych w plecaku. Logo topowej marki MoFangGe oraz grafika kostki logicznej w formacie 3x3x3 przypadną do gustu każdemu miłośnikowi łamigłówek. W szerokiej ofercie sklepu www.speedcubing.pl znajdziesz również opaski do Blindfolded, czyściki do układanek oraz podstawki, które ułatwią Ci przechowywanie kostek.