DaYan Pyraminx

Wychodząc naprzeciw potrzebom miłośników speedcubingu, oferujemy różnorodne modele kostek wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Nieustannie staramy się poszerzać zasoby naszego asortymentu, również o produkty niszowe, dzięki czemu znajdziesz u nas zarówno kostki od Cyclone Boys, jak i Moyu czy Z-Cube. Podczas zakupów zdecydowanie warto zwrócić uwagę na kostki DaYan Pyraminx o charakterystycznym kształcie, które pozwolą na urozmaicenie codziennych treningów, a także poszerzenie nabytych wcześniej umiejętności. Cieszą się doskonałymi opiniami użytkowników, a w dodatku dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Poszerz swoje umiejętności z DaYan Pyraminx

Kostki Pyraminx są nieco mniej konwencjonalne niż tradycyjne modele oferowane w większości sklepów stacjonarnych. Wyposażone w ścianki w kształcie trójkątów w różnych kolorach, które składają się z mniejszych trójkątów, pozwalają na stałe podnoszenie poprzeczki i dążenie do perfekcji w speedcubingu. Aktualny rekord w układaniu kostki typu Pyraminx wynosi 0,91 sekuny (na dzień 20.01.2021), więc jeśli jesteś gotów zabłysnąć w świecie speedcubingu i stać się następnym mistrzem, koniecznie zapoznaj się z aktualnie dostępnymi modelami DaYan Pyraminx.

Co znajdziesz w asortymencie SpeedCube.pl?

Jak już z pewnością zauważyłeś bądź zauważyłaś, nasz sklep internetowy charakteryzuje się bogatym asortymentem, dlatego wśród oferowanych przez nas produktów nie mogło zabraknąć DaYan Pyraminx o różnorodnych kolorach. Co więcej, proponujemy dwa modele - klasyczny oraz DaYan Pyraminx v2, który w porównaniu do swojego poprzednika wyróżnia się innowacyjnym tłoczeniem, znacząco wpływającym na chwytność pyrki. Warto jednak wspomnieć, że kostki DaYan Pyraminx to przede wszystkim wysokiej jakości konstrukcja, niezwykła dokładność o nawet najdrobniejsze szczegóły oraz rozsądna cena, która z pewnością skusi każdego speedcubera - zarówno początkującego, jak i z licznymi sukcesami na koncie. Jesteś gotów poszerzyć swoją kolekcję i dotychczasowe umiejętności? Postaw na DaYan Pyraminx w naszym sklepie internetowym!