Kilka dni wolnego od 16.06.2020-18.06.2020. Wszystkie przesyłki zamówione i opłacone do dnia 15.06.2020 do godziny 20.00, będą wysłane przed urlopem.
Pozostałe przesyłki zostaną zrealizowane po urlopie. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

DaYan Pyraminx

Wychodząc naprzeciw potrzebom miłośników speedcubingu, oferujemy różnorodne modele kostek wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Nieustannie staramy się poszerzać zasoby naszego asortymentu, również o produkty niszowe, dzięki czemu znajdziesz u nas zarówno kostki od Cyclone Boys, jak i Moyu czy Z-Cube. Podczas zakupów zdecydowanie warto zwrócić uwagę na kostki DaYan Pyraminx o charakterystycznym kształcie, które pozwolą na urozmaicenie codziennych treningów, a także poszerzenie nabytych wcześniej umiejętności. Cieszą się doskonałymi opiniami użytkowników, a w dodatku dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Poszerz swoje umiejętności z DaYan Pyraminx

Kostki Pyraminx są nieco mniej konwencjonalne niż tradycyjne modele oferowane w większości sklepów stacjonarnych. Wyposażone w ścianki w kształcie trójkątów w różnych kolorach, które składają się z mniejszych trójkątów, pozwalają na stałe podnoszenie poprzeczki i dążenie do perfekcji w speedcubingu. Aktualny rekord w układaniu kostki typu Pyraminx wynosi 0,91 sekuny (na dzień 20.01.2021), więc jeśli jesteś gotów zabłysnąć w świecie speedcubingu i stać się następnym mistrzem, koniecznie zapoznaj się z aktualnie dostępnymi modelami DaYan Pyraminx.

Co znajdziesz w asortymencie SpeedCube.pl?

Jak już z pewnością zauważyłeś bądź zauważyłaś, nasz sklep internetowy charakteryzuje się bogatym asortymentem, dlatego wśród oferowanych przez nas produktów nie mogło zabraknąć DaYan Pyraminx o różnorodnych kolorach. Co więcej, proponujemy dwa modele - klasyczny oraz DaYan Pyraminx v2, który w porównaniu do swojego poprzednika wyróżnia się innowacyjnym tłoczeniem, znacząco wpływającym na chwytność pyrki. Warto jednak wspomnieć, że kostki DaYan Pyraminx to przede wszystkim wysokiej jakości konstrukcja, niezwykła dokładność o nawet najdrobniejsze szczegóły oraz rozsądna cena, która z pewnością skusi każdego speedcubera - zarówno początkującego, jak i z licznymi sukcesami na koncie. Jesteś gotów poszerzyć swoją kolekcję i dotychczasowe umiejętności? Postaw na DaYan Pyraminx w naszym sklepie internetowym!