DaYan - kostki do speedcubingu

Marka DaYan od wielu lat króluje i wyznacza trendy w tematyce układanek logicznych. Premiery najważniejszych kostek tej marki odbyły się w 2013 roku. Od tego czasu podbija tysiące serc i dłoni początkujących oraz bardziej zaawansowanych kostkowiczów. Wejdź na speedcube.pl i za naszym pośrednictwem odkryj świat kostki DaYan - rozpocznij trening, opanuj podstawowe algorytmy i zacznij bić rekordy czasowe.

Korzyści z korzystania z kostek DaYan

DaYan przyzwyczaił nas do ciekawych i przemyślanych rozwiązań w produkowanych przez siebie logicznych łamigłówkach.

Przykłady kostek DaYan

DaYan Octahedron to ośmioboczna łamigłówka wykonana z dużą dokładnością i dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Biorąc tę kostkę w dłonie, nie zauważysz żadnych wad odlewniczych. Cechuje ją mocna i trwała konstrukcja oraz standardowy układ kolorów - bieli, szarości, czerwieni, pomarańczy, żółci, błękitu i zieleni, które doskonale współgrają ze sobą i kostka prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Idealne ułożenie w dłoni kostek

DaYan zadbał również o to, aby produkty świetnie leżały w dłoni, tworząc innowacyjne tłoczenia, poprawiające chwytność, co zdecydowanie wpływa na komfort użytkowania. Dosyć dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta, która pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom a także bardziej zaawansowanym - nic tak nie zachęca do dalszej nauki i zabawy, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików. Ceny produktów są naprawdę rozsądne i przystępne, zatem każdy może pozwolić sobie na ich zakup.

Doskonały produkt w atrakcyjnej cenie

Kostka od DaYan jest po prostu stworzona do świetnej zabawy, pokonywania własnych słabości i bicia rekordów. To totalny “freak” wśród logicznych łamigłówek. Warto wspomnieć, że w 2013 roku został pobity rekord świata przez Matsa Valka w układaniu kostki na czas. Dokonał tego na “trójce” od DaYan - zatem lepszej rekomendacji nie trzeba. Zapraszamy na stronę www.speedcube.pl