Kostka 2x2x2 w najlepszej cenie

Zaczynając przygodę z kostkami, nie mogliście trafić lepiej - to jedna z najprostszych form tej zręcznościowej łamigłówki. Kostka 2x2x2 składa się z ośmiu narożników. Nie posiada centrów ani krawędzi, co ułatwia początkującemu użytkownikowi w pełni wykorzystać mobilność tej zabawki. To nie tylko doskonała zabawa dla dzieci i nastolatków ale także dla dorosłych. Sprawdź w naszym sklepie dostępne modele i wybierz odpowiedni dla siebie.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 242 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 242 elementów

Walory kostek 2x2x2

Po pierwsze niezawodna konstrukcja - co daje gwarancję, że przetrwa wszelkie próby wytrzymałości. Plastik, z którego została wykonana kostka 2x2x2, jest najwyższej jakości. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta, pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom - nic tak nie zachęca do dalszej nauki, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików.

Naucz się podstawowych algorytmów do kostek sportowych

Żywe, jaskrawe, wyraziste kolory przykuwają uwagę i ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Kostki dostępne w naszym sklepie mają możliwość regulacji śrub, jej szkielet najczęściej oparty jest na kuli. Kostki posiadają również ciekawy feeling - delikatny efekt oszronienia, połysk, mat itp. Kolejnym niezaprzeczalnym walorem kostki 2x2x2 jest niewiarygodnie niska cena, co nie oznacza wcale, że nie spełnia wymogów w oficjalnych zawodach WCA - wręcz przeciwnie. Dostępna jest na naszej stronie speedcube.pl w atrakcyjnej cenie.

Możliwość zmiany koloru kostek do speedcubingu

Zamawiając kostkę online, otrzymasz: kostkę 2x2x2 o wymiarach 50 x 50 x 50 mm o wadze w granicach 74 gram oraz opakowanie producenta. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. Możesz wybrać kostki z naklejkami, ale też na kolorowym plastiku. Mogą mieć naklejki fluo albo bardziej kontrastujące w standardowych odcieniach i bez połysku.