Kostka 4x4x4

Szukając kostki 4x4x4, nie mogliście trafić lepiej - speedcube.pl to właściwy adres i kierunek poszukiwań. Na stronie znajdziecie prawie sto modeli tej łamigłówki zręcznościowej - jest zatem w czym wybierać i z pewnością każdy początkujący bądź bardziej zaawansowany speedcuber znajdzie swój upragniony model. Warto wspomnieć, że na rynku mamy wielu ważnych producentów tych łamigłówek: MoYu, MoFangGe, YuXin, ShengShou.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 148 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 148 elementów

Specyfikacja

Produkt cechuje niezawodna konstrukcja, co daje gwarancję wytrzymałości oraz maksimum zabawy. Plastik, z którego została wykonana kostka 4x4x4, jest najwyższej jakości. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta - pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom a także bardziej zaawansowanym - nic tak nie zachęca do dalszej zabawy oraz nauki, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików. Grube krawędzie i narożniki. Żywe, jaskrawe, wyraziste kolory przykuwające uwagę i ułatwiające układanie odpowiednich algorytmów. Ścianki w kolorach fluo nadają kostce większej wyrazistości. Część dostępnych na naszej stronie internetowej "czwórek" posiada również ciekawy feeling - delikatny efekt oszronienia. Kolejnym, niezaprzeczalnym walorem kostki 4x4x4 jest niewiarygodnie niska cena za niebywałą jakość, przez co szybko podbija rynek speedcuberski na całym świecie. Model ten nie tylko cieszy się powodzeniem u początkujących wielbicieli tej logicznej gry, ale także wśród zawodników startujących na zawodach WCA.

Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. Możesz wybrać kostki za naklejkami, ale też na kolorowym plastiku. Mogą mieć naklejki fluo albo bardziej kontrastujące w standardowych odcieniach i bez połysku.

Zamów online łatwo i szybko!

Na naszej stronie znajdziecie również wymienne części do różnych kostek 4x4x4 i zestawów do sport stackingu. Timery i inny osprzęt w bardzo niskiej cenie. Posiadamy w sprzedaży: narożniki, krawędzie, capy oraz centry. Zamawiając kostkę w naszym sklepie, otrzymasz:

  • kostkę w niebywałych kolorach - sam decydujesz, na który kolor postawić,

  • wymiary około  62x62x62 o wadze około 140 g (waga i wielkość może się różnić  w zależności od modelu),

  • instrukcję wraz z pudełkiem.