Kostka 5x5x5

Speedcube.pl to właściwy adres i kierunek poszukiwań najlepszych kostek logicznych. Na stronie znajdziecie prawie sto modeli tej łamigłówki zręcznościowej, zatem jest w czym wybierać. Kostka 5x5x5 przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych speedcuberów. Każdy z pewnością znajdzie swój upragniony model. Warto wspomnieć, że na rynku mamy wielu ważnych producentów tych łamigłówek: MoYu, MoFangGe, YuXin, ShengShou.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów

Specyfikacja kostek logicznych i sportowych 5x5x5

Produkt wyróżnia się niezawodną konstrukcją - to gwarancja wytrzymałości oraz duża dawka zabawy. Wykonany z plastiku - materiału najwyższej jakości. Ogromną zaletą kostki jest ostre ścinanie zakrętów, co pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym oraz zaawansowanym speedcuberom - nic przecież tak nie zachęca do dalszej nauk, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików.

Co wyróżnia kostkę?

Kostka 5x5x5 odznacza się grubymi krawędziami i narożnikami. Ma żywe, jaskrawe, wyraziste kolory, które przykuwają uwagę i przede wszystkim ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Ścianki w kolorach fluo nadają kostce wyrazistości i oryginalnego designu. Niezwykłym atutem jest niewiarygodnie niska cena - za tak wysoką jakość. Dzięki temu zdobyła serca wielu użytkowników i podbiła rynek speedcuberski. 5x5x5 cieszy się powodzeniem u początkujących wielbicieli tej logicznej kostki a także wśród zawodników startujących na zawodach WCA.

Części wymienne do kostek 5x5x5

Na naszej stronie znajdziecie także wymienne części do różnych kostek 5x5x5 i zestawów do sport stackingu w bardzo niskiej cenie. Posiadamy w sprzedaży: narożniki, krawędzie, capy oraz centry. Sam decydujesz, który kolor kostki wybierzesz. Dołączamy instrukcję wraz z pudełkiem. Zamów już teraz za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na życzenie produkt zostanie nasmarowany smarem SpeedCube Professional. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. Możesz wybrać kostki za naklejkami, ale też na kolorowym plastiku. Mogą mieć naklejki fluo albo bardziej kontrastujące w standardowych odcieniach i bez połysku.