Kostki 5x5x5

Kilkadziesiąt trylionów kombinacji - tyle rozwiązań oferuje klasyczna Kostka Rubika, a to i tak kropla w morzu w porównaniu do możliwości, jakimi dysponują modele 5x5x5. Mówimy tu w zasadzie o świecie zabawy nieograniczonym żadnymi ramami, który pozwala nieustannie odkrywać nowe drogi do sukcesu. Tę wyjątkową łamigłówkę znaleźć można w naszym sklepie. Na stronie speedcube.pl stworzyliśmy katalog złożony z ponad 100 popularnych łamigłówek zręcznościowych. Ofertę kierujemy nie tylko do szukających wyzwań speedcuberów, ale także osób dopiero odkrywających świat logicznych układanek.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 104 elementów

Specyfikacja kostek logicznych i sportowych 5x5x5

Przy układaniu kostek na czas każda sekunda ma znaczenie, czasem o pobiciu własnego rekordu decyduje chwila krótsza niż wzięcie oddechu. Chociażby z tego powodu układanki powinny być bardzo precyzyjne wykonane. Kostka 5x5x5 z naszej strony spełnia wysokie standardy jakościowe. Dostarczamy produkty o niezawodnej konstrukcji. Pozwalają na sprawne ścinanie zakrętów, co przekłada się w pozytywny sposób na uzyskiwane wyniki. Poza tym w ten sposób łatwiej nauczyć się trików dających wiele satysfakcji. Wiele dobrego można powiedzieć również o samej budowie akcesoriów.Modele 5x5x5 powstają z solidnego plastiku. Dzięki temu posiadają znaczną odporność i wytrzymałość na uszkodzenia, co przekłada się na ich sporą żywotność. 

Co wyróżnia kostkę?

Wzrok to zmysł równie istotny, co dotyk. Zdając sobie z tego sprawę, postawiliśmy na układanki nie tylko o sprawnej konstrukcji, ale także o efektownym wyglądzie. Już pierwszy rzut oka wystarczy, aby zauważyć przyjemne wizualnie grube krawędzie oraz narożniki produktu. W drugiej kolejności uwagę zwraca oryginalna kolorystyka. Kostka 5x5x5 cechuje się jaskrawymi kolorami fluo. Barwy poszczególnych elementów są niezwykle wyraziste. W ręce speedcuberów oddajemy estetyczne akcesoria, których układanie dostarczy wiele radości. To wyjątkowy pomysł zarówno na sprawienie frajdy samemu sobie, jak i prezent na różne okazje. Poszczególne produkty dostarczamy w zasłoniętych lub przezroczystych opakowaniach. Jeżeli jednak ktoś woli bardziej stonowane barwy, to w naszym sklepie, też znajdzie coś dla siebie.

Kostki 5x5x5 w wielu odsłonach

Lubimy różnorodność, dlatego zadbaliśmy o odpowiednio urozmaiconą ofertę produktów. Na stronie speedcube.pl posiadamy wspomniane już wcześniej klasyczne wersje o ścianach w kolorystyce standardowej, ale zamówić można również np. modele transparentne. W modelu

QiYi QiZheng S 5x5x5 Transparent Jelly mamy do czynienia ze ścianami bez naklejek - zastąpiły je kwadraciki w “lodowych” odcieniach. Ciekawym doświadczeniem będzie również układanie kostki magnetycznej, czyli wersji z magnesami. W sumie do wyboru jest ponad 100 pozycji, podobnych pod kątem konstrukcji, ale różniących się mniejszymi detalami. Dzięki temu Kostka Rubika 5x5x5 cały czas dostarcza nowych, ciekawych wrażeń, więc nie ma mowy o nudzie po wielu godzinach zabawy.

Części wymienne do kostek 5x5x5

Kostka 5x5x5, szczególnie taka często używana, może mieć niewielkie usterki wizualne oraz mechaniczne. Nie oznacza to jednak wcale, że trzeba pożegnać się z układanką. Zamiast tego polecamy zamówić części wymienne, stworzone z myślą o oferowanych produktach. Z nami łatwo naprawić uszkodzone timery, czy też osprzęt do speedcubingu. Dostarczamy kompleksowe zestawy do sport stackingu. Co więc dokładnie znajduje się w katalogu? Dysponujemy narożnikami i krawędziami. Bez problemu da się zamówić także capy oraz centry. To klient ustala kolor poszczególnych elementów. Dzięki nam Kostka Rubika 5x5x5 szybko wróci do pełnej sprawności. 

Więcej kostek 5x5x5, więcej zabawy - mamy super zestawy

Po co kupować jeden produkt, skoro można mieć od razu efektowny komplet? Największym fanom speedcubingu przedstawiamy specjalne zestawy złożone z wielu kostek. W poszczególnych setach znaleźć można nawet sześć produktów. My polecamy m.in. komplety 4-elementowe, złożone z: “dwójki”, “trójki”, “czwórki” i oczywiście “piątki”. To propozycja przyjazna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników łamigłówek. Warto zainwestować w przedstawione rozwiązanie, ponieważ np. model 5x5x5 będzie idealnym wyborem, aby nieco zrelaksować się psychicznie i fizycznie po trudnym dniu. Produkt może pełnić funkcję antystresową, pozwalając przy okazji rozwinąć zręczność, logiczne myślenie oraz kreatywność. 

Świetna cena i dobre recenzje speedcuberów

W naszym sklepie oferujemy produkty od najlepszych producentów. Są to cenione na rynku firmy, jak: MoYu, MoFangGe, YuXin, ShengShou. Ich łamigłówki zachwycają ludzi na całym świecie wykonaniem, wyglądem oraz grywalnością. Pomimo wysokiego standardu akcesoria są dostępne w atrakcyjnej cenie. Kostkę Rubika 5x5x5 można kupić bez nadwyrężania domowego budżetu. Nic więc dziwnego, że oferowane modele zbierają bardzo dobre recenzje wśród nowych użytkowników oraz świetnie opinie doświadczonych speedcuberów. O klasie produktów świadczy dodatkowo fakt, że korzystają z nich zawodnicy startujący na turniejach WCA. Zachęcamy, aby spróbować swoich sił w układankach logicznych lub wybrać kostkę 5x5x5 jako prezent.