Square 1 (SQ-1) - kostki logiczne i sportowe

Szukając kostki square 1, nie mogłeś trafić lepiej. Speedcube.pl to właściwy adres i kierunek poszukiwań. W naszym sklepie znajdziesz około trzydziestu modeli tej zręcznościowej łamigłówki. Posiadając tego typu kostkę w swoich dłoniach, ani deszcz czy śnieg lub przerażające zimno nie będzie podstawą do wszechogarniającej nudy. Oferowany produkt to doskonała forma rozrywki nie tylko dla nastolatków, ale również dla starszych fanów łamigłówek zręcznościowych.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 53 elementów

Słowem wstępu

Square 1 to niezwykła kostka. Zaskoczyć może już jej pomieszanie, okazując się nieco problematycznym zadaniem. Dlatego już od pierwszych chwil musimy nauczyć się i zrozumieć, jak przemieszczają się poszczególne klocki oraz w jakiej kolejności powinniśmy wykonywać poszczególne ruchy. Ta czynność wymaga ogromnego skupienia i logicznego myślenia.

Specyfikacja kostek Square 1 (SQ-1)

Większość kostek square 1 dostępnych w ofercie naszego sklepu można całkowicie zdemontować i złożyć od początku. Plastik, z którego zostały wykonane, jest najwyższej jakości. Stworzone są z dużą dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta tego modelu. Żywe, nasycone kolory przykuwają uwagę i ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Kolejnym, niezaprzeczalnym walorem jest niewiarygodnie niska cena za niebywałą jakość, dzięki czemu szybko podbija rynek speedcuberski!

Zapoznaj się z naszym asortymentem

Na stronie speedcube.pl znajdziesz szeroki wachlarz firm, które oferują kostkę square 1 swoim wielbicielom a także początkującym użytkownikom.