QiYi MoFangGe 2x2x2

Jesteś młodym, początkującym speedcuberem i szukasz kostki, która pozwoli Ci opanować tę dziedzinę? Doskonale do tego celu sprawdzą się modele z serii QiYi 2x2x2 oferowane przez nasz sklep internetowy SpeedCube.pl. Dzięki nim z łatwością oswoisz się z tą fascynującą układanką. Poszczególne modele kostek MoFangGe 2x2x2 różnić mogą się od siebie zarówno ceną, jak i kolorystyką czy wymiarami. Gwarantujemy, że każdy fan speedcubingu znajdzie tutaj coś dla siebie!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów

Transparentna kostka 2x2x2

Swoją przygodę ze speedcubingiem możesz rozpocząć od kostki QiYi 2x2x2 Dimension Kolorowej, która zadebiutowała na rynku w grudniu 2018 roku. Model ten kosztuje około 25 złotych, co czyni z niego idealne rozwiązanie dla wszystkich osób o ograniczonym budżecie. Co wyróżnia tę kostkę? Gwarantuje stosunkowo wysokie ścinanie zakrętów i ciekawy feeling, czego zasługą są wbudowane, plastikowe ramki. Na uwagę zasługuje także dobra regulacja fabryczna. Baza kostki jest transparentna, posiada oryginalną konstrukcję. Proponowany model przeznaczony jest dla kolekcjonerów. Został wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku. Podczas zakupu można mieć pewność, że posłuży przez długi czas, pozwalając na osiąganie bardzo dobrych czasów. Kostka sprzedawana jest w zestawie wraz z instrukcją. Jest to produkt nowy, złożony. Na prośbę Klienta może zostać nasmarowany dedykowanym smarem SpeedCube Professional.

Wysokiej jakości karbonowa kostka

Kolejnym, ciekawym produktem z naszego asortymentu jest kostka QiYi 2x2x2 Carbon Fiber Kolorowa. W sprzedaży funkcjonuje od września 2019 roku. Oferuje dobre ścinanie zakrętów. Posiada kolorową, efektowną bazę. Na uwagę zasługuje tutaj także solidna konstrukcja oraz przyjemny feeling, czego zasługą są grube, mocne naklejki. Kostka posiada dobrą regulację fabryczną. Jej budowa jest oparta na QiDi S 2x2x2. Została wyprodukowana z wysokiej jakości, trwałego plastiku. Przeznaczona jest zarówno dla początkujących speedcuberów, jak i kolekcjonerów. Ze względu na atrakcyjną cenę oraz doskonałą jakość cieszy się dobrymi opiniami już wielu naszych Klientów.