QiYi MoFangGe Pyraminx

Jeśli szukasz najwyższych jakości kostek do speedcubingu, dobrze trafiłeś! W naszym sklepie internetowym SpeedCube.pl znajdziesz między innymi produkty renomowanego producenta QiYi Pyraminx. Są to czworościenne układanki, które pod względem metody działania nawiązują do tradycyjnych kostek. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie kolorystyką, wymiarami, wagą czy ceną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdyż wszystkie propozycje cieszą się dobrymi opiniami wśród Klientów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów

Transparentna kostka QiYi Pyraminx

Nasz sklep internetowy oferuje bogaty wybór kostek MoFangGe Pyraminx. Jedną z nich jest QiYi Pyraminx 2x2. Co warto wiedzieć na jej temat? Dostępna jest w sprzedaży od września 2018 roku i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród naszych Klientów. Została wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku i nie posiada jakichkolwiek wad odlewniczych. Ma piękne, transparentne kolory ścianek. Do jej zalet zaliczyć można także zmiennokształtną konstrukcję. Kostka QiYi Pyraminx gwarantuje bardzo płynne ruchy. Jest wyregulowana fabrycznie i posiada powierzchnię typu frost. Sprzedawana jest w formie już złożonej. Na życzenie Klienta może zostać nasmarowana smarem SpeedCube Professional.

Magnetyczna kostka MoFangGe Pyraminx

Kolejna, ciekawa propozycja z naszego asortymentu to X-Man Pyraminx Magnetic Bell V2 Black. Kostka ta zadebiutowała na rynku w lipcu 2020 roku. Stanowi znakomity stosunek jakości do ceny. Wyróżnia ją nowatorska konstrukcja. Kostka QiYi Pyraminx jest lżejsza od wersji V1 - waży zaledwie 77,8 g. Została wyprodukowana z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału ABS. Ma przyjazny system pozycjonowania magnetycznego, który użytkownik może regulować samodzielnie. Kostka oferuje 2 poziomy regulacji siły magnesów. Poruszanie nią jest gładkie i przyjemne. Sprzedawana jest w zestawie wraz z dodatkowym osprzętem. Co ważne, została dopuszczona do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA. To jedna z najlepiej ocenianych kostek MoFangGe Pyraminx z naszej oferty.