YuXin 5x5x5

Nasz sklep internetowy SpeedCube.pl specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości, solidnie wykonanych kostek do speedcubingu. Wielu ich użytkowników osiągnęło już doskonałe wyniki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno osoby początkujące, jak i te, które dyscyplinę tę trenują od wielu lat. Z myślą o tych drugich powstały kostki YuXin 5x5x5. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wejść poziom „wyżej” i mają już za sobą układanie kostek 3x3x3 oraz 4x4x4. Jak układa się kostki 5x5x5? Podobnie jak modele 4x4x4. Najlepsi są w stanie ułożyć kostki YuXin 5x5x5 w czasie nieprzekraczającym 40 sekund.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Magnetyczna kostka YuXin 5x5x5

Którą kostkę YuXin 5x5x5 z oferty naszego sklepu internetowego wybrać? Godny polecenia jest między innymi model YuXin Little Magic 5x5x5 Magnetic. Co każdy fan speedcubingu powinien wiedzieć na jej temat? Ze względu na przystępną cenę stanowi idealne rozwiązanie dla osób z ograniczonym budżetem. Jest to pierwsza “5” z serii Little od YuXin, która posiada magnetyczne pozycjonowanie. Od momentu premiery w 2019 roku cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Klientów. Kręci się bardzo płynnie i charakteryzuje dobrym ścinaniem. Ścianki w ciekawych kolorach nadają kostce wyrazistego wyglądu. Znajdujące się tutaj magnesy posiadają średnią moc. Stosowane w krawędziach wyżłobienia pełnią funkcję mechanizmu przyspieszającego. Kostka ta jest gładka i szybka.

Kolorowa kostka YuXin 5x5x5

Nasza druga propozycja to kostka YuXin Cloud Kylin 5x5x5. Dostępna jest w bardzo przystępnej cenie - około 35 złotych. Model ten kręci się dosyć płynnie, a odcienie poszczególnych ścianek dobrze ze sobą kontrastują. Na uwagę zasługuje tutaj także spory florian mod oraz dobra, fabryczna personalizacja. Kostka YuXin 5x5x5 przeznaczona jest dla początkujących speedcuberów i co ważne - dopuszczona do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA. Kostka zadebiutowała na rynku we wrześniu 2018 roku i do tej pory cieszy się pozytywnymi opiniami wśród użytkowników.