Kostki 7x7x7 i większe

Kostki logiczne, dostępne w rozmiarze 7x7x7, przeznaczone są dla doświadczonych speedcuberów. Ta układanka logiczna stanowi wyzwanie dla niejednego miłośnika łamigłówek. Kostki 7x7x7 i większe wymagają od użytkownika pełnej koncentracji oraz sprawności manualnej, nabywanej wraz z rosnącym stażem w dyscyplinie speedcubingu. 7x7x7, ze względu na swoje rozmiary, często określane są mianem big cube. Kostki te można zauważyć w rękach zawodników na oficjalnych zawodach WCA.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów

Wysoka jakość gwarancją sukcesu

Wybór idealnej kostki logicznej może stanowić nie lada wyzwanie. Każdy amator speedcubingu wie, jak ważne jest staranne wykonanie ręcznych łamigłówek. Niedociągnięcia w tej sferze mogą znacząco wpłynąć na komfort użytkowania kostki, co bezpośrednio rzutuje na osiągane wyniki. Do produkcji profesjonalnych układanek logicznych wykorzystuje się wytrzymały plastik i dobrej jakości. Zastosowanie tego tworzywa pozwala zawodnikowi cieszyć się wybranym produktem przez długi czas. Intensywna eksploatacja manualnych łamigłówek sprawia, że producenci nieustannie ulepszają oferowane przez siebie kostki. W asortymencie sklepu www.speedcube.pl znajdziesz profesjonalne kostki do układania, stworzone z myślą o twojej wygodzie i zadowoleniu!

Profesjonalne kostki logiczne, dostępne w jednym miejscu!

Wybierając kostkę 7x7x7 i większą, warto zwrócić uwagę na MoFangGe, MoYu i YuXin 7x7x7. Szeroki wybór wersji kolorystycznych kostki umożliwia producentom dotarcie do niemalże każdego zawodnika, bez względu na jego preferencje stylistyczne. Powierzchnia tych kostek na zawody wykończona może być w efekcie matu (frost), skutecznie eliminującego nieestetyczne ślady palców. Kostka 7x7x7 została zaprojektowana w precyzyjny sposób, dzięki czemu gracz nie dostrzega rozpraszających refleksów, niepożądanych podczas układania. Inne modele posiadają naklejki w różnych wersjach: fluo, half bright itp… W naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Połączenie wysokiej jakości wykonania z przystępną ceną sprawia, że proponowane kostki są numerem jeden w opinii początkujących, jak i zaawansowanych speedcuberów.