Kostki QiYi SQ-1

Kostki QiYi SQ-1 to gwarancja świetnej rozrywki na wysokim poziomie. Są przeznaczone dla tych, którym ułożenie klasycznej kostki sześciennej 3x3 z kwadratowymi płytkami zajmuje niewiele czasu. To niebanalne produkty dla najbardziej wytrwałych i cierpliwych. Dzięki QiYi SQ-1 nie stoisz w miejscu i ciągle rozwijasz swoje umiejętności. Takie zabawy logiczne uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Oryginalny kształt płytek zapewnia ciekawy wygląd, który podnosi atrakcyjność kostek sześciennych QiYi SQ-1. Musimy dodać, że cieszą się one naprawdę dobrymi opiniami.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Kostki QiYi SQ-1 wspierają Twój mózg i zręczność

Ułożenie kostek QiYi SQ-1 wymaga większego zaangażowania i umiejętności niż w przypadku klasycznych sześcianów 3x3. Jednak nie oznacza to, że ktoś mniej zaawansowany nie może spróbować. Speedcubing jest zajęciem dla wszystkich. Jednym z powodów, dla którego warto zainteresować się tą formą rozrywki, jest jej wpływ na ogólny rozwój. Kostki QiYi SQ-1 poprawią Twoją zręczność oraz pracę mózgu, co możesz bardzo szybko zauważyć. Chcesz mieć sprawniejsze palce i lepiej kojarzyć fakty? Baw się w zabawy logiczne, takie jak speedcubing. To zajęcie świetne w każdym wieku. Im wcześniej pokażesz je dziecku, tym szybciej dojdzie do poziomu zaawansowania QiYi SQ-1, a jego mózg będzie o wiele lepiej rozwinięty.

QiYi SQ-1 - speedcubing dla każdego

W przypadku kostek QiYi SQ-1 najważniejszą cechą jest ich kształt, ale kolory także mają znaczenie. Dzięki ich zróżnicowaniu szybciej zachęcisz młodego człowieka do zabawy. Inne kostki mogą mieć chłopacy i dziewczyny, a to, że każdy z Was ma swoją, pozwoli Wam urządzić zawody w układaniu. Nie będziecie musieli układać po kolei jednej kostki QiYi SQ-1. Ich różnorodność daje jeszcze więcej przyjemności ze speedcubingu. Mamy też w ofercie części do kostek dla tych, którzy oprócz układania także je rozkładają. Choć nasze modele są do tego przystosowane, to może się zdarzyć, że jakiś element się zniszczy lub zgubi. Wtedy właśnie przychodzimy z pomocą. Każdy może układać kostki logiczne, dlatego robimy wszystko, aby zadowolić wszystkich chętnych, także w kwestii cen naszych produktów.