QiYi MoFangGe Skewb

Nasz sklep internetowy SpeedCube.pl oferuje bogaty wybór ciekawych kostek do speedcubingu. Godne polecenia są między innymi łamigłówki typu Skewb, które polegają na ułożeniu kostki w taki sposób, aby każda z 6 ścianek miała jeden kolor. Od tradycyjnych modeli różnią się między innymi tym, że obracane są tutaj nie ściany boczne, lecz narożniki. W produkcji tego typu łamigłówek specjalizuje się między innymi marka MoFangGe. Oferujemy kilkanaście różnych modeli ich kostek cieszących się pozytywnymi opiniami wśród wielu już użytkowników.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów

Godny polecenia, magnetyczny QiYi Skewb

Wszystkim miłośnikom speedcubingu możemy polecić kostkę z asortymentu naszego sklepu internetowego, jaką jest QiYi MoFangGe X-Man Skweb Magnetic. Czym charakteryzuje się ten model? Funkcjonuje na rynku od czerwca 2017 roku i został stworzony z myślą o osobach poszukujących najlepszych rozwiązań. Jest to kostka z segmentu premium wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku, bez wad odlewniczych. Znaczną część elementów kostki QiYi Skweb można rozłożyć. Na uwagę zasługują tutaj także piękne, przykuwające wzrok kolory ścianek. Jest to pierwszy na świecie Skewb typu concave. Jego konstrukcja gwarantuje bardzo dużą płynność oraz przyjemny feeling. 24 magnesy zapewniają natomiast doskonałą przyczepność i kontrolę ruchu. Regulacja fabryczna nie wymaga poprawek. Magnesy w kostce są przyklejone do poszczególnych części ścian.

Ciekawa modyfikacja MoFangGe Skewb

QiYi X-Cube Kolorowa to wysokiej jakości kostka QiYi Skewb dostępna u nas w naprawdę przystępnej cenie. Zadebiutowała na rynku w styczniu 2019 roku. To ciekawa, estetyczna łamigłówka. Na uwagę zasługują jej przyjemne dla oka kolory ścianek. Kostka posiada zaawansowaną konstrukcję i porusza się bardzo płynnie. Zastosowane zostały w niej torpedki jako mechanizm Anti-Pop. Kostka MoFangGe Skewb jest wyregulowana fabrycznie i zawiera powierzchnię typu frost. Do jej produkcji wykorzystany został najwyższej klasy plastik.