MoYu zmiennokształtne

Speedcuberzy każdego dnia pokonują kolejne bariery, czasem chodzi o poziom trudności łamigłówek, a innym razem o pobicie własnych osiągnięć na polu układania kostek na czas. W SPEEDCUBE nie mamy zamiaru ograniczać dobrej zabawy związanej z zagadkami logicznymi, dlatego w pierwszej kolejności zadbaliśmy o duży wybór produktów. Oferujemy kilkadziesiąt propozycji i zapewniamy, że bez problemu znajdziesz zmiennokształtne kostki MoYu, które Cię zaskoczą. Postaw na produkty o oryginalnej konstrukcji. Zostaną ozdobą oraz dumą Twojej kolekcji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów

Lubisz wyzwania? Te kostki są dla Ciebie!

Klasyczne Kostki Rubika wciąż cieszą się dużą popularnością, ale zmiennokształtne wersje od firmy MoYu wprowadzają układanki logiczne w nową erę. Firma proponuje modele, gdzie trzeba zatroszczyć się nie tylko o odpowiednie ułożenie zewnętrznych elementów, ale także wewnętrznych części. Konstrukcja poszczególnych modeli porusza się często w zaskakujący sposób, tworząc asymetryczne bryły. Dodaje to rozwiązywaniu zagadki wiele emocji, a radość z szybkiego znalezienia odpowiedniej kombinacji jest bardzo satysfakcjonująca. Zmiennokształtne kostki MoYu pozwolą mentalnie odpocząć od trudów dnia codziennego. Sprzedajemy produkty o bardzo różnym designie. Do wyboru jest np. jednokolorowy model MoFang JiaoShi MeiLong Mirror Silver lub wielobarwny MoYu MoFang JiaoShi Container. Każda z naszych propozycji ma dobre opinie i dostępna jest w korzystnej cenie.

Kostki MoYu znane są z wysokiej jakości wykonania

Na zmiennokształtne kostki MoYu można zdecydować się ze względu na efektowny design, ale już przy pierwszym ułożeniu docenisz jakość ich wykonania. Mechanizmy wewnętrzne łamigłówek pozwalają na płynne przesuwanie elementów, niezależnie od rodzaju konstrukcji. Poszczególne części bez zacięć przechodzą przez problematyczne pozycje. Poza tym kostki MoYu dobrze leżą w dłoni. Wykorzystany do produkcji plastik oraz krawędzie ułatwiają solidny chwyt. W poszczególnych modelach istnieje możliwość zmiany ustawień, co ma ułatwić dostosowanie produktów do indywidualnych oczekiwań. W katalogach SPEEDCUBE umieściliśmy nowe produkty o sprawdzonym standardzie. Jeszcze przed wysyłką oferujemy możliwość nasmarowania kostek preparatem SpeedCube Professional.