Kostki MoYu

Kostka MoYu to jedna z najlepszych i godnych zaufania firm produkujących łamigłówki logiczne. To marka, która wywodząca się od innego, znanego producenta - YongJun. Od wielu lat króluje i wyznacza trendy w tematyce układanek logicznych. Produkcją kostek zajmuje się od 2012 roku i z prędkością światła zdobyła serca i dłonie początkujących oraz bardziej zaawansowanych kostkowiczów. MoYu od samego początku dokłada wszelkich starań, aby kostki były najlepsze. Ich produkty to przede wszystkim gwarancja jakości, niezawodności i wytrzymałości.

Zdecyduj się na MoYu

Kostki moyu są starannie wykonane, trwałe i lekkie. MoYu zadbał również o to, aby świetnie leżały w dłoni. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta, która pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom a także tym bardziej zaawansowanym - nic tak nie zachęca do dalszej nauki oraz zabawy, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików. Ceny są naprawdę rozsądne i przystępne. Kostka moyu  to doskonała, logiczna zabawa - kostka w dodatku z bardzo wysokiej jakości materiału i za rozsądną cenę - to jest to!

Kostka MoYu - przystępna cena za najwyższą jakość kostek logicznych

W swojej bogatej ofercie posiadamy najpopularniejsze obecnie kostki “trójki”, ale także łamigłówki typu megaminx czy pyraminx. MoYu to doskonały produkt w bardzo przystępnej cenie, który pozwoli Ci podbić nie jeden rekord. Kostki dedykowane są nie tylko dla zaawansowanych speedcuberów osiągających tytuły na zawodach WCA, ale także dla początkujących wielbicieli łamigłówek logicznych. Doceniane są już na całym świecie i z całą pewnością są godne polecenia.

Sprawdź ofertę SpeedCube na kostki MoYu

Na naszej stronie speedcube.pl znajdziesz szeroki wachlarz przeróżnych układanek logicznych o różnych stopniach trudności. Ponad 340 modeli - od podstawowych dwójek, trójek, czwórek, piątek, aż po bardziej zaawansowane kostki szóstki, siódemki. W stałej ofercie posiadamy również pomocnicze i zamienne części marki MoYu, takie jak naklejki na kostki, śrubokręty i inne. To jakość za niewielką cenę!