LanLan - zmiennokształtne

LanLan kostki zmiennokształtne należą do najtrudniejszych układanek, gdyż przemieszczanie się elementów sprawia, że łamigłówka nie przypomina swoim kształtem klasycznego sześcianu. Kostki logiczne LanLan zmiennokształtne szczególnie polecamy doświadczonym speedcuberom, którzy chcą podnieść swoje umiejętności, bądź po prostu wprowadzić nieco powiewu świeżości do dotychczasowej formy treningu. W naszym sklepie oferujemy LanLan kostki zmiennokształtne o różnych wymiarach, które z powodzeniem sprawią, że na nowo zakochasz się w speedcubingu. Nie zwlekaj i koniecznie zapoznaj się z dostępnymi produktami!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

LanLan zmiennokształtne kostki logiczne - wielogodzinna rozrywka

Dla weteranów speedcubingu ułożenie tradycyjnej kostki logicznej w postaci sześcianu nie sprawia większych problemów. Co więcej, wielu doświadczonych miłośników łamigłówek posiada w swojej kolekcji coraz to bardziej zaawansowane konstrukcyjnie modele, które pozwalają im regularnie podnosić posiadane umiejętności. Wśród nich bez wątpienia powinny się znaleźć kostki logiczne LanLan zmiennokształtne, które wbrew pozorom mogą okazać się rozrywką, trwającą naprawdę wiele godzin.

Jakie kostki zmiennokształtne od LanLan u nas znajdziesz?

Nasz asortyment wyróżnia się różnorodnością, dzięki czemu każdy miłośnik logicznych układanek znajdzie u nas kostkę, która w pełni sprosta jego oczekiwaniom zarówno pod względem poziomu trudności, jak i jakości wykonania. Wśród poniższej kategorii znajdziesz kostki logiczne LanLan zmiennokształtne 1x3x3, 2x2x2, 4x4x4, a także typu Skewb i Rex. Każda z nich charakteryzuje się przepięknymi kolorami kostek oraz niezawodną płynnością. Dzięki odpowiednio skonstruowanym mechanizmom LanLan kostki zmiennokształtne pozwolą Ci pobić dotychczasowy rekord, nawet o kilka sekund.