Gadżety dla speedcuberów

Trudno dostępne części spędzają sen z powiek niejednemu miłośnikowi speedcubingu. Amatorzy tej wyjątkowej dyscypliny doskonale wiedzą, jaka radość towarzyszy odnalezieniu gadżetu, który nie jest już produkowany. Sklep internetowy www.speedcube.pl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, tworząc niepowtarzalną szafę speedcubera. Każdy gracz, bez względu na poziom zaawansowania, znajdzie w tej kategorii coś dla siebie.

[long_desc]

Poszukiwanie skarbów

Speedcubing to dyscyplina, która rozwija jednocześnie zdolności manualne, jak i intelektualne. Nic dziwnego, że liczba zwolenników rozwiązywania łamigłówek na czas stale rośnie. Kilkadziesiąt lat rozwoju speedcubingu pozwoliło wyłonić na rynku legendarne produkty, wyróżniające się niebanalną użytecznością oraz niepowtarzalnymi walorami estetycznymi. Jedną z ponadczasowych układanek, a przy tym prawdziwym rarytasem, według opinii kolekcjonerów, jest VeryPuzzle Lovebird Black Stickered. Łamigłówka ta składa się z 32 ścianek i stanowi nie lada wyzwanie dla najbardziej wtajemniczonych użytkowników kostek logicznych. W odróżnianiu poszczególnych ścianek pomagają graczowi charakterystyczne wzory w postaci pazurów i głów ptaków. Mechanizm układanki jest dość płynny, lecz jej konstrukcja nie pozwala użytkownikowi na szybkie układanie. Do tej niebanalnej łamigłówki dołączane jest opakowanie w stylu retro.

Niepowtarzalna oferta od SpeedCube

Szafa speedcubera to nie tylko kostki logiczne. W tej kategorii czekają na Ciebie również inne gadżety, takie jak profesjonalne maty, naklejki oraz części do układanek. Przedmioty codziennego użytku nawiązujące do speedcubingu są zawsze w cenie. W szafie speedcubera znajdziesz koszulki ozdobione nadrukiem nawiązującym do tematyki układanek logicznych. Ten element ubioru dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy speedcuber wybierze idealną koszulkę odpowiadającą swojemu gustowi.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 135 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 135 elementów