Kostki FangGe

Produkty sygnowane logiem FangGe są znane i cenione przez początkujących speedcuberów, jak również zaawansowanych. Producent, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, stworzył kostki logiczne, charakteryzujące się nienaganną jakością. Ciągłe ulepszanie procesów produkcyjnych w fabrykach FangGe pozwoliło marce stać się liderem w branży niszowych łamigłówek. Producent oddaje w ręce swoich klientów układanki w zróżnicowanej cenie, ale zawsze cieszące się najlepszą opinią wśród klientów. I Ty stań się posiadaczem profesjonalnej kostki już dziś!

Podkategorie

 • 2x2x2
 • 3x3x3
 • 4x4x4
 • 5x5x5
 • Megaminx

  W sklepie SPEEDCUBE lubimy łamigłówkowe wyzwania i chętnie rzucamy je innym miłośnikom logicznych zagadek. Wiemy, że ich rozwiązanie daje wiele radości nie tylko za pierwszym, ale także setnym razem. Dla wymagających klientów przygotowaliśmy kostki FangGe Megaminx, którym daleko do klasycznych Kostek Rubika, choć zdecydowanie zachowują charakter oraz “duszę” pierwowzorów. Ułożenie wszystkich ścian w jednym kolorze będzie nie lada osiągnięciem w szczególności dla osób zaczynających swoją przygodę z kostkami, ale nastręczy także sporo trudności weteranom speedcubingu.

 • Pyraminx
 • Skewb
 • Zmiennokształtne
 • SQ-1

Ulubiona marka początkujących zawodników

Marka FangGe, dzięki starannie wykonanym produktom, zyskała zwolenników na całym świecie. Każdy doświadczony speedcuber w mgnieniu oka rozpozna produkt wychodzący z rąk wykwalifikowanych pracowników firmy. Łamigłówki FangGe to obowiązkowy element każdych oficjalnych zawodów. Od kilku lat producent ten wspiera bowiem speedcubing w Polsce, przekazując nagrody dla najlepszych zawodników. Zawodowi użytkownicy kostek wybierają produkty, których mechanizm działa płynnie. Nie ma nic gorszego niż zacinająca się w czasie pojedynku kostka. Wybierając produkty FangGe, możesz być pewien ich niezawodności. W ofercie tej znanej marki znajdziesz kostki o różnych rozmiarach i stopniach trudności. W sklepie internetowym www.speedcube.pl znajdziesz kostki logiczne 2x2x2, 3x3x3, 4x4x4, 5x5x5 oraz układanki MEGAMINX, PYRAMINX, SKEWB, SQ-1 i zmiennokształtne. Każdy wariant dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu nawet wybredny speedcuber znajdzie wśród produktów FangGe swoją ulubioną kostkę. Jedną z najważniejszych cech tych produktów jest bardzo niska cena.

Rozpoznawalne produkty FangGe

Kostki FangGe wyróżniają się wśród produktów firm konkurencyjnych. Producent dołożył wszelkich starań, aby produkt idealnie wpasował się w ręce każdego gracza, bez względu na poziom jego doświadczenia w dyscyplinie speedcube. Cube Style 5x5x5 BenTeng Pink Carbon Stick to produkt szczególnie lubiany przez miłośników gier logicznych. Zarówno początkujący, jak i zawodowy użytkownik doceni niebanalną ergonomiczność kostki. Proponowana łamigłówka działa płynnie, dzięki czemu pomiar czasu jej układania jest wiarygodny. Kostka wyposażona jest w śruby regulacyjne, co pozwala zawodnikowi na dopasowanie produktu do swoich potrzeb. Inne marki tego producenta: Cube Style, LeFun, FangCun są dobrze oceniane przez miłośników kostek sportowych i logicznych.