Megaminx kostka

Jeżeli opanowałeś już kostkę 3x3x3, to megaminx jest dedykowana właśnie dla Ciebie. Poszukując tego modelu, trafiłeś pod najlepszy adres. Tylko u nas, na stronie speedcube.pl znajdziesz około osiemdziesięciu modeli kostki o tym nietypowym kształcie w wyjątkowych kolorach i w niebywale niskiej cenie. Wejdź w świat logicznej zabawy, a nie będziesz zawiedziony. Wybierz odpowiedni model dla siebie, zamów łatwo i szybko online.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów

Kilka słów o megaminx

Kostka Megaminx należy do rodziny dwunastościennych kostek i jest jego najpopularniejszym reprezentantem. Wywodzi się z grupy kostek minx i jest rewelacyjną odskocznią od tego typu łamigłówek zręcznościowych. Jej kształt na pierwszy rzut oka wydaje się nie do ułożenia, ale jeżeli opanowaliście podstawowe algorytmy w kostce 3x3x3, dacie radę! Pomimo tego, że jest ona dużo trudniejsza w swojej formie, dostarczy mnóstwa wrażeń i emocji.

Co wyróżnia kostkę megaminx?

Po pierwsze niezawodna konstrukcja - co daje gwarancję wytrzymałości oraz maksimum zabawy. Posiada masywne i trwałe elementy. Plastik, z którego została wykonana, jest najwyższej jakości. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta, która pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom jak i tym, bardziej zaawansowanym - nic tak nie zachęca do dalszej nauki oraz zabawy, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików.

Kostka Megaminx - Regulacje kostek logicznych

Kostka posiada śruby regulacyjne, które umożliwiają dopasowanie jej do swoich potrzeb. Żywe, jaskrawe, wyraziste kolory przykuwają uwagę i ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Kolejnym, niezaprzeczalnym walorem kostki megaminx jest niewiarygodnie niska cena za wysoką jakość, przez co szybko podbiła rynek speedcuberski na całym świecie. Kostki są dostępne również w droższych modelach, ale to od Ciebie zależy, który będzie idealny dla Ciebie. Na stronie speedcube.pl dostępne są także w kształcie kuli.