Urlop od 25.05.2022-03.06.2022. Wszystkie przesyłki zamówione i opłacone do dnia 24.05.2022 do godziny 15.00, będą wysłane przed urlopem.  
Pozostałe przesyłki zostaną zrealizowane po urlopie. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Megaminx kostka

Jeżeli opanowałeś już kostkę 3x3x3, to megaminx jest dedykowana właśnie dla Ciebie. Poszukując tego modelu, trafiłeś pod najlepszy adres. Tylko u nas, na stronie speedcube.pl znajdziesz około osiemdziesięciu modeli kostki o tym nietypowym kształcie w wyjątkowych kolorach i w niebywale niskiej cenie. Wejdź w świat logicznej zabawy, a nie będziesz zawiedziony. Wybierz odpowiedni model dla siebie, zamów łatwo i szybko online.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 100 elementów

Kilka słów o megaminx

Kostka Megaminx należy do rodziny dwunastościennych kostek i jest jego najpopularniejszym reprezentantem. Wywodzi się z grupy kostek minx i jest rewelacyjną odskocznią od tego typu łamigłówek zręcznościowych. Jej kształt na pierwszy rzut oka wydaje się nie do ułożenia, ale jeżeli opanowaliście podstawowe algorytmy w kostce 3x3x3, dacie radę! Pomimo tego, że jest ona dużo trudniejsza w swojej formie, dostarczy mnóstwa wrażeń i emocji.

Co wyróżnia kostkę megaminx?

Po pierwsze niezawodna konstrukcja - co daje gwarancję wytrzymałości oraz maksimum zabawy. Posiada masywne i trwałe elementy. Plastik, z którego została wykonana, jest najwyższej jakości. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta, która pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom jak i tym, bardziej zaawansowanym - nic tak nie zachęca do dalszej nauki oraz zabawy, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików.

Kostka Megaminx - Regulacje kostek logicznych

Kostka posiada śruby regulacyjne, które umożliwiają dopasowanie jej do swoich potrzeb. Żywe, jaskrawe, wyraziste kolory przykuwają uwagę i ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Kolejnym, niezaprzeczalnym walorem kostki megaminx jest niewiarygodnie niska cena za wysoką jakość, przez co szybko podbiła rynek speedcuberski na całym świecie. Kostki są dostępne również w droższych modelach, ale to od Ciebie zależy, który będzie idealny dla Ciebie. Na stronie speedcube.pl dostępne są także w kształcie kuli.